Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Side by side hütő tapasztalatok?

Side by side hütő tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ilyen hűtőt szeretnénk venni, elsősorban a design miatt, de praktikus okok miatt is. De elég ritkaságnak számít még, ismerősöknek nincs. Valakinek tapasztalat? Obiektíven nézve megéri e a felár, és melyik márka lenne jó?

2021. febr. 27. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Egy éve van egy gyönyörű fekete Heinner side-by-side hűtőnk. Látványos darab, az biztos, sokan megnézik, akik nálunk járnak. Előtte sima kombi hűtő plusz egy retro fagyasztó volt mellé állítva, de a hűtőajtó nem zárt jól a kis fagyasztó pedig zabálta az áramot, így a csere mellett döntöttünk. Soha nem vettem még újonnan háztartási nagygépet, úgy voltam vele, hogy egyszer veszek, akkor az olyan legyen, amilyet akarok, ne kompromisszum. Mivel ritkán járunk boltba, frigóból főzünk, ezért marha praktikus. Negatívum, hogy ha mondjuk nagyobb tepsiben sütök-főzök, azt nem tudom kényelmesen betenni a hűtőbe, az átlagnál kisebb a pakolófelület, de kapacitásra elég nagy ahhoz, hogy ez nem legyen zavaró. Nagyon megszerettem, megtartjuk! :)
2021. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ. Akkor jelentősen szűkösebb a hűtő része, mint egy hagyományos, ugye? :/
2021. febr. 27. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Vállban kicsit szűkebb, de nekünk pont elég.

Tepsihez csináltam bele külön polcot.

2021. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia kedves 1-3! Éppen a mai nappal lettem egy szintén Heinner side by hűtő boldog tulajdonosa és szintén fekete (ez+üveg)!:) Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan szerkesztettél bele plusz polcot? Megmutatnád légyszíves majd egy képfeltöltéssel? Köszi szépen további kellemes használatot!:)
2022. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!