Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Keskeny mosó-szárítógép-et...

Keskeny mosó-szárítógép-et keresek. Ötlet?

Figyelt kérdés

Egészen meglepő módon találtam egy modellt, amit viszont azóta már látszólag sehol nem lehet kapni. A **Candy CSWS40 464TDR** látszólag mindenben megfelelne.


Mosó-szárító, max 45 cm mélység, balra nyíló ajtó, max 150.000 ár


Tudnátok mondani olyan modellt ami jó lehet, de még lehet kapni?


Mi lehet az oka, hogy ilyen nehéz ilyet találni? Főleg hogy egy régebbit találtam. Mi a véleményetek a Mosó-szárító 2in1 megoldásról?



2021. márc. 2. 14:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Na még egy, amit szintén nem lehet már kapni (ez mondjuk kicsit drágább, de beleférhet): **LG F2J6HM0W**
2021. márc. 2. 14:43
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Mi a véleményetek a Mosó-szárító 2in1 megoldásról?"

Én csak erre tudok reagálni, az ilyen keskeny gépeket nem ismerem, bocsi.

Én nem értem a nagy közutálatot, ami övezi ezeket a gépeket. :D Mi nagyon szeretjük, sokkal kényelmesebb mint a két külön gép, ami az előző lakhelyünkön volt.

Sokan mondják hogy nem hatékony, mi ezt nem tapasztaljuk, tökéletesen mos és szárít....

Sokan mondják hogy tovább tart így egy program, ami igaz de ott lehet hagyni és teljesen befejezi a dolgát, nem kell egyik gépből a másikba átpakolni a ruhákat félidőben. Én pl. imádom, reggel munka előtt bepakolom a szennyest, délután munka után csak behajtogatom a szekrénybe a tiszta, száraz ruhát.

Sokan mondják hogy ha az egyik része elromlik, akkor se mosógép, se szárítógép, ez bizony teljesen igaz, de nem érzem akkora problémának hogy cserébe két ekkora böhöm gépet kerülgessek és kényelmetlenebb legyen a mosás.

Láttam érveket a víz- és áramfogyasztás kapcsán, mi egyiket se érezzük magasnak, így ehhez nem nagyon tudok hozzászólni, lehet hogy két külön gépnek alacsonyabb a fogyasztása, nem hiszem hogy havi tízezreket lehetne ezen spórolni.

2021. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Én nem venném meg egyiket sem.
2021. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!