Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Keskeny szárítógépet keresek,...

Keskeny szárítógépet keresek, lehet ilyet kapni valahol? Az se baj, ha felültöltős.

Figyelt kérdés

A keskeny azt jelenti, hogy a szekrény és a fal között nincs meg a 60 centi.

Van egy találat keskenyre, de ott ugyanúgy 60 cm széles, mint az összes többi, csak a mélysége kevesebb.

Egy keskeny gépen elöl nem férne el a nagy kerek ajtó, ezért írtam, hogy gondolom felültöltős.

Így is kerestem, erre is 1 találat van, edigital, de nem kapható.

Nem tud vki vmi olyan helyet, ahol találok ilyet?



2019. jan. 8. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én a Vaterán vettem a miénket, érdemes ott is körülnézned.

Láttam például egy ilyet, keskenyebbnek tűnik, de kérdezz rá az eladónál: [link]


Remélem tudtam segíteni! :)

2019. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen!


Annyira sürgős volt már, és annyira nem találtam sehol, hogy rendeltem ma egyet, és teljesen át kell rendeznem a konyhát és egy szekrényt megszüntetni, hogy beférjen.


Tudom, hogy a Miele minőség, na de 170 ezret egy használt gépért egyszerűen sosem adnék ki.

Szinte a feléért rendeltem Gorenjét, 3 év gyártói garanciával.

De 120 körül olyanok vannak, amikre 10 év garancia van a motorra.

Ez a 3000 üzemóra nagyon ijesztő, nálam menne mondjuk heti 8 órát, 2 vagy 3 adagot mosok. Ez azt jelenti, hogy ezzel a terheléssel valahol 7 éve üzemel. Vagy ha nem, akkor meg reggeltől estig ment nagyüzemben.

Ha elromlik, nem tudok vele mit kezdeni, mert vaterás eladónál hogy érvényesítem a garanciát? Sehogy.

Ja, a futár is majd 10 ezer. A Gorenjét 3-ért kihozzák.


Ettől függetlenül pköszönöm még egyszer a segítséged!

Ha valaki majd egyszer idetévedne, majd azt látja, hogy keskeny gép sehol se kapható. Nem értem egyébként, szerintem lenne rá igény, ahogy keskeny mosógépre is van, kis lakásokban, kis konyhákban, kis fürdőkben.

2019. jan. 9. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Keskeny mosógép van mindenhol, felültöltősnek hívják.

Viszont a keskeny szárítógépet én se értem miért nincs. Értelmetlen dolog mindent beletolni, DE a ruhák portalanítására, akár állványos szárítás után nagyon jól jönne.

2019. márc. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!