Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a tapasztalat/vélemény az...

Mi a tapasztalat/vélemény az evőeszköz fiókos mosogatógépről?

Figyelt kérdés

A helykihasználás miatt nagyon szemezek azokkal a mosogatógépekkel, amiknek felül külön van egy plusz fiók csak az evőeszközöknek.

Tisztaság, praktikusság, strapabíróság szempontjából mi a tapasztalat a kosaras verzióval szemben? Megéri?



2021. márc. 3. 13:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
90%

Sokkal jobb, mint a kosaras. Kényelmesebb belepakolni az evőeszközöket, (több is fér szerintem bele mint a kosarasba.) A kosaras pedig el is veszi a helyet a lábasoktól, tányéroktól.

A Mielén kívül nem sok ilyen gép van amúgy szerintem..

2021. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nem annyira jött be... Egyesével kell szépen belepakolni az evőeszközöket - a másikba meg puff összefogok 10-15-öt, és beleejtem. Kész.

Nálunk nem számít az a kb. 3 tányérnyi hely, amennyit elvesz a kosár...

2021. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Édesanyámék olyat vettek nemrég,ott voltam amikor kiválasztották és 25 ezerrel többet került mint a sima,ennyit tudok.A használatát nem tudom hogy működik,mivel nem együtt lakok velük.
2021. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Jobb az ilyet használni ,jobban pakolható.

Viszont nem biztos hogy megéri a prémiumot

2021. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ami kosaras van a családban, azokba egyesével kell beletenni az evőeszközöket, így az a "macera" nem zavarna.

Bosch, Electrolux is van ilyen, illetve IKEA-s is (ami elvileg amúgy Electrolux). Ezeket néztem online, illetve a kiállított IKEA-s darabokat, de azoknak az evőeszközös fiókja gagyi műanyag hatást keltett, nem tűnt túl időtállónak. #1 a tiétek mennyire masszív?

2021. márc. 3. 14:39
 6/12 anonim ***** válasza:

5: nem lehet kiszedni vag yfelhajtani a kosár tetejéről azt a lyukas fedőt?

Az enyémben nincs ilyen, ott marokszám lehet beleejteni az evőezsközöket.


Kb. ilyen:

[link]


csak a kiskanalakat kell egyesével, a szélén lévő lyukakba tenni.

2021. márc. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De, felhajtható, csak így szoktuk használni, jobban szeparálhatók vele az evőeszközök. Az egyik fele az "ömlesztett", oda késeket vagy apróbb dolgokat teszünk.
2021. márc. 3. 14:45
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
5.:Szívesen! :)
2021. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Nalunk most ilyen van az alberletben (Miele) en szeretem, szep tiszta lesz minden.

Az a konkretan 1 perc, vagy annyi se, ameddig belerakom az evoeszkozoket, nem egy ervagas :D

2021. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Electrolux (kosaras) mosogatóról váltottam Miele (fiókos) verzióra. Nyilván nem ez volt az ok, hanem a költözés, de azt gondolom, a fiókos sokkal jobb. A kosarasban nem mindig lettek tiszták az evőeszközök, sokszor találtam rajtuk mosószermaradékot is, pedig nem zsúfoltam tele a kosarat. Gyakran kellett kézzel újramosnom mindent. A fiókosnál nem tapasztaltam ilyet.
2021. márc. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!