Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szerintetek ez a kávéfőző...

Szerintetek ez a kávéfőző megéri egy 4-5 fős családnak, vagy túlzás?

Figyelt kérdés
[link]

2021. márc. 9. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha sokat kaveztok, akkor igen.
2021. márc. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Mihez képest kérdezed?


Egy kotyogóhoz képest nyilván drága....

De egy nagy darálós-automata kávégéphez képest meg olcsó.


Szerintem abszolút az anyagi lehetőségeitektől függ, hogy megengedhetitek-e magatoknak...

2021. márc. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Szinten az a kérdés, hogy mihez képest. Nekem Jura ENA8 van, hárman kávézunk naponta. Nem olcsó, de nekem megérte és nem érzem túlzásnak.
2021. márc. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Azt hittem valami 150ezres masinát fogsz linkelni.Ez a mai világban nem pénz, nem is túlzás.
2021. márc. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy kiváló gép, van szerencsém ismerni. Vedd meg, nagyon jól jársz vele.
2021. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne tulzas? Ez egy alap kavefozo, semmi extra.
2021. márc. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
85%
Ez egy jó gép, nem drága és sokáig jó lesz, megbízható.
2021. márc. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%

Én pont nem ajánlom. Ha 2 főnél több kávézik, szenvedős, mert két adagos. A használata minden, csak nem felhasználóbarát (a bajonett eleinte erőpróbának is jó), a zacc nem pogácsa, hanem vizes undormány amit kukába se lehet dobni (lefolyóba meg nem jó ötlet).

Pozitívum, hogy tényleg finom kávét főz, de ennyi. Ha előre kipróbálhattuk volna, biztos nem ezt vesszük meg.

2021. márc. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Jófajta lenne, és egyáltalán nem túlzás, viszont nekünk a családban minőségileg nincs jó tapasztalatunk a Szarvasi márkával, 2 géppel is megjártuk, de Te tudod! A helyedben én mást vennék, például a DeLonghi nagyon jó!

Viszont az ilyen gépeknek csak 2 személyes szűrőjük van, de legalább nagy nyomással (15 bar) dolgoznak, így erősebb lesz a kávé, ami több vízzel pont jó lesz, de ha a méregerős kávét szeretitek, akkor több "fordulóban" kell főzni!

2021. márc. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!