Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógép beépítése?

Anonymus12349999 kérdése:

Mosogatógép beépítése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mosogatógépet szeretnénk beépíteni,jelenlegi elképzelésünk szerint egytálcás mosogatószekrény alá. Interneten keresgéltem,hátha találok valami elképzelésünknek megfelelő mosogatószekrényt, eddig sikertelenül.. Valakinek valami tipp,oldal ahonnan rendelni tudnék? (A mosogatógép méretei átlagában: 82-3 magas,50 széles.)

A válaszokat és tippeket előre köszönöm..



2021. márc. 11. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
úgy érted, hogy egymedencés + csöpögtetős mosogató, a lapos csöpögtető rész alá szeretnéd betenni?
2021. márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tehát keskeny (9 terítékes) mosogatógépről lenne szó?
2021. márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
De ha nem meglévő konyhaszekrény-sorba akarod betenni, akkor minek hozzá szekrény? NEm elég a pult alá betenni egy "szabadon álló" mosogatógépet?
2021. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne keresgélj, inkább csináltass egy oda passzolót. Ha jót akarsz magadnak akkor telitálcásat veszel, ezerszer jobb. A munkalapból marhaság kivágni a mosogató helyét, kidobott pénz... és letakarítani se tudod úgy.
2021. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
4: mosogatóGÉPet akar venni, ahhoz nem kell munkalapból kivágni semmit. :-D
2021. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ötöske, olvassál is

"Interneten keresgéltem,hátha találok valami elképzelésünknek megfelelő mosogatószekrényt, "

2021. márc. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#1 igen,így gondoltam.

#2 helytakarékosság szempontjából.

#3 nem kivágni szeretném,hanem mereteiből adódóan beépíteni,az ajtó vagy toló,vagy bukó lenne.

#4 igen,amelyet a szekrénybe szeretnék beépíteni. Ezen esetben szekrényt keresek amely megfelelő lenne a beépítésre.

Köszi a válaszokat

2021. márc. 11. 19:20
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Szekrényt mint ilyent nemhiszem, hogy fogsz találni, csináltatnod kell, ráadásul akkor már lehet, hogy új munkapult is kell. A bukta ott van, hogy a mosogatógépeknek kihagyják a helyet, mivel azok a pult alatt, de a földön állnak. Szekrény verzióban alig lenne tartása, hiszen a csepegtető alatt, se hátfal, se alja nem lenne.
2021. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A jelenlegi alá nem fér be mert 2 talcás,ezért keresnék egytálcás-csöpögtetős szekrényt. A #-t kissé összekavartam, remélem azért erthető😆. Végülis ahogy a hármas mondta úgy is megoldás lenne,de nem találok olyan magasságú szekrényt,hogy beférjen alá egy átlagmagas mosogatógép.
2021. márc. 11. 19:28
 10/15 A kérdező kommentje:
#8 ó,értem,köszi.. azért keresgélek még hátha valahogy,talán átalakítással megoldható lenne.
2021. márc. 11. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!