Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Másnak is “berreg” a kézi...

Másnak is “berreg” a kézi gőzölője?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy Philips kézi gőzölőt. Bekapcsolva, nyomva a gőz kibocsátásához szükséges gombot hangosan berreg. Ez normális?

2021. márc. 18. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
2021. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze, mert azt hülyeség megkérdezni, hogy rendeltetésszerű használat mellett normális-e, hogy az újonnan vásárolt termék ilyen hangot ad ki. És ugye korlátozások sincsenek és készséggel veszik fel az ügyfélszolgálaton a telefont? Célszerű úgy visszaküldeni a terméket, hogy nem hibás ezzel egy 2x postaköltséget is állni? Mert a Ptk. szerint csak a hibás termékkel összefüggő valamennyi terheli az eladót és a nem hibás termék postaköltsége ebből következően nem az?

Szóval ha értelmeset nem tudsz válaszolni, akkor szerintem jobb ha csöndben maradsz.

2021. márc. 19. 08:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az 1-nek.

3 perc alatt megkerestem a neten egy leírást, el is olvastam. Van benne egy ilyen szakasz:


Szivattyúzó hang hallatszik a gőzölőből/vibrál a markolat:

A készülék a gőzölőfejbe pumpálja a vizet, ami gőzzé alakul - Ez normális jelenség.


A képnek teljesen igaza van, sőt, némi humorba csomagolta azt, amit durvábban is lehetett volna mondani. Pattogás helyett, először inkább a leírást olvastad volna el.

2021. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A hangosan berregő termékek reklámjában lágy zenével illusztrálják a használatát, különben senki nem venné meg.

Persze, alapból mindenki azt szeretné, hogy amit vesz az magától működjön, halk legyen, keveset fogyasszon, ne romoljon el, olcsó és tetszetős legyen.

Nos, mindent nem mindig sikerül betartani.

2021. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó két választ! Hasznos segítség volt! Csak tényleg meglepő, hogy egy 25e forintos készüléknek kávé daráló hangja legyen. 😀
2021. márc. 20. 13:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!