Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Krups vagy Delonghi kapszulás...

Krups vagy Delonghi kapszulás Nesspresszo kávéfőzőgép?

Figyelt kérdés

2021. márc. 21. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Tok mindegy, mindegyikben ugyanaz van a Nestle-licence miatt. Nem veletlen hogy forintra ugyanannyiert aruljak az azonos kategoriaju keszulekeket.


(mellekesen rettento draga igy kavezni, a legolcsobb kapszulak 120 forintnal kezdodnek. Babkavebol sokkal jobb minoseget kapsz, negyed aron...)

2021. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, #1-es, de a kapszulásak inkább a sokféle ízélmény miatt vannak, és aki kevés kávét iszik, annak megéri! Amúgy babkávéból az igazi eszpresszót én is jobban preferálom, de ez mellé pluszban egy kapszulás vásárlását sem zártam ki!

Kérdező, ezt nehéz eldönteni, mert mindkettő nagyon jó márka, nézz köztük valami különbséget (például ár, kisebb funkciók, Árukeresőn vélemények) Pontosan melyik modellekről van szó, hátha tudok segíteni?

2021. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Inissia és Essenza Mini között nem tudtam dönteni, és, hogy

Krupsz vagy De'Longhi.


Több videó és vélemény után, az Essenza Mini Krups mellett döntöttem, és nem bántam meg.

Főleg a kinézete, a cuki kis mérete, viszonylag halk, és gyors is.

2021. márc. 23. 00:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is lebeszélnélek a kapszulásról. Drága és környezetszennyező: a pet palack után a kávékapszula a második legnagyobb mikroműanyag forrás. Óriási mennyiséget állítanak elő világszerte, mert hát olyan kényelmes így kávézni.


Vegyél egy kis karos kávéfőzőt, 15 bar-osat.

2021. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, már megvettem.Van kis karos is,Dolce Gusto-s is és mostmár Nesspresszo is. Gyűjtöm őket.

A kapszulák valóban drágák, de nem iszom, mint a vizet.

Ennyi az én káros szenvedélyem, h.kb.2 naponta megiszok egy kapszulás kávét.

Talán ebbe nem megyek tönkre.

2021. márc. 31. 22:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!