Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Létezik olyan mosógép amin én...

MARIANN06 kérdése:

Létezik olyan mosógép amin én állítom be az időt,és a hőfokot,hogy mennyi ideig mosson?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy ha én 22 percet szeretnék mosni ,mondjuk 60 fokon akkor azt én be tudom beállitani.

Vagy ha 33 percet szeretnék mosni 40 fokon.

Van olyan hogy én programozom be az időt és a fokot?

Ha igen akkor melyek ezek a mosógépek?



2021. márc. 25. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
2021. márc. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
♥ cuki
2021. márc. 25. 10:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis
2021. márc. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan ami nem programalapon működik. Van rövid mosás 40 fokon, de ahhoz van öblítés és centrizés is.

Ha te akarod megszabni mit csináljon, csak mosston akkor tényleg egy jó öreg Hajdú kell! :)

2021. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így ezt nem tudod beállítani.


A legtöbb mosógépen már van "lefelezős" program, ami feleannyi ideig mos, mint az alapprogram. De némelyik gépnél az előre beprogramozott "pamut", műszálaas, v. hasonló programoknál is lehet változtatni a hőfokot. De persze nem korlátlanul... Hanem mondjuk a pamut programnál a 60 fokot át tudod állítani 40 fokra...

2021. márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van lehetőség lerövidíteni a mosást, és a hőfokot bellítani. Ugyanakkor, csak a mosógép adta paramétereken belül, random értékeket nem tudsz beállítani.
2021. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!