Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen rizsfőzőt vegyek?

Milyen rizsfőzőt vegyek?

Figyelt kérdés

Rizsfőző vásárlássán gondolkodók de elötte kicsikét utána járok a dolognak. Azt már kiderítettem hogy nem is csak rizsfözésre való ez a masina . Még nem sikerült választani de hát ha tud ajánlani valaki egyet.

Ami fontos szempont hogy tényleg sokmindent lehessen benne csinálni.


Amik eddig megtetszetek:

[link]

És

[link]



2021. ápr. 11. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha sokmindent akarsz benne csinálni, ráadásul hamar, akkor mindenképp előnyös a nagyobb űrtartalom és teljesítmény, a márka meg ugyanaz, így releváns, hogy az elsőt! Igaz hogy kétszer annyiba kerül, de teljesítményben és űrtartalomban is TÖBB mint a duplája, így még ár-érték arányban is jobb, kivéve ha spórolni akarsz, és minél olcsóbban! Ennél jobbat amúgy nem találtam!
2021. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valszeg a nagy lesz habár a kicsi is elég lenne éppenséggel meg annak a tartozékai jobban tetszenek. Csak a nagynak több funkciója van igaz ezeket még nem leltem meg hogy mik is pontosan. De keresek majd egy online használati útmutatót hozzá . Abba csak le van írva.
2021. ápr. 13. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!