Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tupperware rízsfőzőben milyen...

Tupperware rízsfőzőben milyen a rízs?

Figyelt kérdés
Valóban megfő? Mik a tapasztalataitok?
2016. jún. 5. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
A rizs az finom benne, jó ragacsos nem ilyen ehetetlen szétesős magyar rizs, inkább finom puha ázsiai. A rííízs az nem tudom mi.
2016. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ragacsosra fő benne, akkor már nem finom. A jó rizs puha, de a szemek külön vannak.
2016. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

2. A rizs akkor jó, ha tapad. Európában is szinte csak Magyarországon él ez az elfajzott szemlélet, hogy a rizs essen szét a tányéron és vadászni kelljen rá a villával...


Az olaszoknál, spanyoloknál is jellemzően ragacsosak a rizses ételek,mint ázsiában. Így a jó :)


A tupperes rizsfőző is ilyet készít, én meg voltam elégedve vele de végülis mivel sok rizst eszünk lecseréltem egy nagy kapacitású rizsfőzőgépre, ami egyben zöldségpároló is.

2016. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibáért. Különben én is utálom a helyesírási hibákat. A válaszokat meg köszönöm.
2016. jún. 5. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
A tálalómesterre gondolsz? Imádom. :) Olvasd el, hogy kell benne készíteni, nekünk mindig olyan lesz, amilyet akarunk. Nem pergős, nem ragadós, pont ehető. De ugyanúgy megcsinálja a tejberizst is, ragacsosra. Csak akkor tán nem kell bele a szűrő.
2016. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!