Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Keskeny mosógép nagyon gyűri...

Keskeny mosógép nagyon gyűri a ruhát?

Figyelt kérdés

2 éve vettünk egy LG direct drive-os mosógépet, itt ajánlották.

Nagyon halk, azzal nincs baj, csak a keskeny változatot vettük, mert rá volt írva, 6,5 kg ruha tehető bele. Nagyon utáljuk, mert olyan gyűröttek a ruhák, hogy valami borzalmas. Több mint 10 centivel keskenyebb, mint az előző. Árukeresőn olvastam véleményeket, de sehol senki nem írta, hogy ennyire gyűröttek lesznek benne a ruhák. Érdekelne, hogy más is tapasztal-e ilyet a keskeny mosógépnél.



2021. ápr. 16. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem
2021. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nincs benne vasaláskönyítő program?
2021. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok ruhát teszel bele. A 6,5 kg csak a pamutprogramra vonatkozik, minden más program csak kb a fele.

Ha vékony anyagokat és vastagokat mosol együtt (farmer polóval), az is gyűrhet.

2021. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nincs. Elképzelésem sincs, hogy a miénk miért csinálja ezt. Az előzőből szinte simán szedtük ki a ruhákat.
2021. ápr. 16. 20:00
 5/14 A kérdező kommentje:
Dehogy teszek bele 6,5 kg-ot. Bele sem férne. Általában 3 kilót mosunk egyszerre, le is szoktam mérni.
2021. ápr. 16. 20:02
 6/14 anonim ***** válasza:

Semmi köze a ruhák gyűrődésének a mosógép méretéhez.


Viszont az új LG nálam is ezerszer jobban gyűri a ruhákat, mint a régi LG. Pontosabban az nem is gyűrte, pedig az 1000 fordulat / percre azonnal felgyorsult, emez meg 200-onként emeli a fordulatszámot (ez számít a gyűrődésnél).


Melyik programokat használjátok?


Mennyi ruhát tesztek bele? Szerintem belenyomkodni sohase jó, még pamutprogramon se.


A gyűrődésmentesítő funkciót próbáltátok már?



Nekem 2017-es modellem van (kb. fél éve vettem).

2021. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mármint közben olvastam, hogy nem teszel bele túl sok ruhát, de a többi kérdésem áll! :)
2021. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A pamut és a mix programokat használjuk.


Nem tudok róla, hogy ezen lenne gyűrődésmentesítő funkció.

De ha van, szerintem az sem segít.


Lehet, hogy csak nem tudok bepakolni a gépbe. Leírnád, hogy kell? :)

2021. ápr. 17. 21:11
 9/14 A kérdező kommentje:

Ja, azt elfelejtettem, hogy a mosási szokásaink semmit sem változtak.

Ugyanúgy mosunk, csak az előző gépünk felültöltős volt. Olyat szerettünk volna, csak láttunk videókat, hogy milyen hangosak, és inkább ezt vettük. Lehet, nem való nekünk az elöltöltős.

2021. ápr. 17. 21:15
 10/14 anonim ***** válasza:

A világ egy részén nincs is olyan felültöltős mosógép, mint nálunk. Ha rákeresel arra, hogy top loader washer, pl képkeresőn, alig találsz olyat, mint amilyenek a mieink.


Ezen amúgy nem szabadna múlnia a gyűrődésnek.



[link]


A Crease Care funkció állítólag gyűrődésmentesít.


Én is a pamutot és a Mixet használom, néha a Sports Wear progit, de azt kevés és nagyon enyhén szennyezett ruhára, mert nagyon kímélő. Több, mint felében a Swing dobmozgást csinálja.

2021. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!