Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elöltöltős mosógép, 120-130...

Elöltöltős mosógép, 120-130 ezres kategória: LG vagy Electrolux?

Figyelt kérdés
AEG-t is néztem, lenne is ilyen árban, csak nem fér be az ajtón :(.

2021. ápr. 19. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
LG-t ajánlom és a mosógépszerelőnk is azt ajánlotta.
2021. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2021. ápr. 19. 18:07
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

A mosógépszerelő azért ajánlotta az LG-t, hogy legyen munkája (csavaros üst meg más miatt is az átlagnál szerelhetőbb az LG).


A 2 közül azt vedd, amelyikre hosszabb a garancia. Az Electroluxra nincs 5 év? Az AEG-re most van, promócióban.

Ha ugyanannyi a garancia, akkor az LG-t. De igazából amelyik Neked tetszik a 2 közül (akár külsőre).


Nézz Bosch-t is szerintem.

2021. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyanyám elöltöltős LG-je csak most döglődik kb. 15 év után és már egy ideje mi is ezt a márkát használjuk, ezért ajánlottam.
2021. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Általánosságban minden gépre 1-2 év garancia van, a többi, ahol 5-6-10 évet adnak, az általában a motorra van, ami soha nem fog bedögleni. Egyébként szerintem mind két màrka (Lg, Electrolux) teljesen jó.

Én LG-t vennék, ha újra kellene vennem.

2021. ápr. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nos 100 000 Ft feletti gépre már a jogszabály miatt se adhatnak 1 év garit. Amúgy meg de, adnak 5-öt, a Beko sok gépére (azért javasolják), a Bosch és az AEG meg promócióban.
2021. ápr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyébként én itt:


[link]


Illetve itt:

[link]


Érdeklődnék vagy csak olvasnék vissza.


Érzésem szerint nem hivatásos háztartásigép-szerelők írnak oda, viszont barkácsolós, hozzáértő emberek.


Ott nem LG pártiak, viszont szeretik a Beko 5 év garanciáját. A mai mosógépeknek 5 év alatt már sokszor van bajuk, ezért nem mindegy a garancia.

2021. ápr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
LG mellett döntöttem, köszi.
2021. ápr. 20. 10:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Na hát a whirlpool az pont az a kategória ami csak pénznyelő.
2021. ápr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!