Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Forrólevegős fritőz 25ezèrt...

Forrólevegős fritőz 25ezèrt milyen ajánlatok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 13:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehetőleg olaj nélkül.
2021. ápr. 22. 13:38
 2/7 A kérdező kommentje:
Maximum 25ezer!
2021. ápr. 22. 14:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Valaki írjon már!
2021. ápr. 22. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:

írok nyugi... nem ülnek ott a válaszolók a gép előtt állandóan, valakinek a füvet is le kell nyírni :D


Megnéztem néhányat és arra jutottam, hogy kb mindegy melyiket veszed.

Nekem Philips van, az kicsit drágább volt, ugaz 6 év volt, akkor még elég újdonság volt.

Sencor, Blaunpunktot láttam ezért az árért, meg egy csomó olyan márkát amit még nem hallottam, de nem jelenti azt, hogy ne lennének jók, inkább én nem ismerem őket, nem nézegetek minden nap olajsütőket.

én konkrétan a hőfokszabályzóját sem használom sosem, mindig 200 fokra van állíttva, aztán figyelgetem mikor sül meg a cucc benne.

2021. ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25 ezerért nem biztos hogy kapsz normálisat.
2021. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csak most láttam a kérdést, de sokan vagyunk így! Ejha, hirtelen milyen sürgős, csak mert pár óráig nem jön válasz - "Valaki írjon már!" - aztán meg 3 napja semmi reakció! 😄 🤦‍♂️

Amúgy azt olvastam (nem tudom, így van-e), hogy a forró levegős sem full olaj nélkül süt, csak sokkal kevesebb olaj kell bele, de legalább annyival is egészségesebb! Azt sem tudom, van-e ennyiért normálisabb fajta! ? 😕 Mondjuk a Klarstein tipikus német márka, ami így elvileg kiváló minőség..lenne, de megoszló vélemények vannak úgy általánosságban a márkáról! Összességében ezek tűnnek a legjobbaknak:

[link]

[link]

Húgom anyósáéknak pedig ilyet vettünk karácsonyra, na ezt nem ajánlom, állítólag elmondásuk szerint nem süt rendesen, középen kissé nyers marad a kaja!:

[link]

2021. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ez a legolcsóbb aldis 15 ezres van, teljesen jó. Kicsit kocogós műanyag, de egy éve semmi gond vele, minden megsül benne.
2021. ápr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!