Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szárítógép tapasztalatok?

Szárítógép tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Vettem egy mosó - szárítógépet. Olyan kérdésem lenne, hogy akarhogy allítom be, a legrovidebb szaritasi ido 1 ora 20 percre jon ki. Na de az sem ugy megy, mert szarit fel oraig es automatikusan atall a gep 2 ora 30 perces szaritasra meg pluszba. Direkt nem pakoltam meg a gepet, letezik hogy 2 es fel óránál hamarabb nem szaritja meg a ruhákat akarmennyi legyen benne?

2021. máj. 20. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze! Sokkal kissebb a térfogata a dobnak, mint a sima szárítógépnek, illetve más elven is működik.

Szerintem a mosó-szárítógépek egyeltalán nem hatékonyak, a tisztán tartásuk is elég macerás, gyűri a ruhákat, furcsa égett szaguk lesz szárítás után és szinte soha nem lesz teljesen száraz benne a ruha.

2021. máj. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia. Sajnos a kulon modszer helyhiany miatt nem volt aktuális 😔 igy be kell érnem ezzel. A szárítás minőségével nincs baj, halistennek nem gyurott semmi ha időben kiszedem es be is hajtogatom. A ruhák is csont szárazak. A legutbbi adagnal megfigyeltem hogy hátralevő időnek irt 5 percet, bementem 10 perc mulva es akkor mar csak 12 percet irt. Sose volt szaritogepem igy meg nagyon uj szamomra a működése.
2021. máj. 20. 10:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem 5 percet hanem 58 percet akartam írni 😊
2021. máj. 20. 10:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt a sima szárítógépnél sem lehet kiszámítani, van, hogy 5 percet ír ki, és 35 percet megy még, ilyenkor a szenzorok dolgoznak, valószínűleg nem érzik még száraznak a ruhákat, azért szárítanak rá ilyenkor.
2021. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia! Nekünk is mosó-szárító gépünk van(Candy 8 kg) és nálunk pl a tlejes időt írja ki a szárítás,a legrövidebb idő is 2 óra 50 perces azthiszem,de ez ténylegesen annyi,tehát nem megy utána még 20-30percet.

Viszont ahol párom lakik,ott külön szárító gép van,ilyen "ipari féle" és ott viszont az is rászámol.

2021. máj. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem külön szárítóm van, de az is csinálja. Ez attól függ, mennyire érzékeli még vizesnek az adott ruhákat. A régimnél 2.18 volt a standard szárítási idő, egyszer ment 4 órát szerencsétlen, mert nagyon megpakoltam. És a vicc, hgoy egy órán keresztül azt írta már a végén hogy 3 perc van még hátra. :D

A mostani 1:30-as idővel dolgozik, de ha berakom a ruhát, forgat rajta kettőt, akkor ha kevesebb van benne, azonnal átírja kevesebb időtartamra.

2021. máj. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, kezdem kitapasztalni en is vegre a sajat gépem. Nekem 1 ora 20 perc a legrövidebb szárítási program, de ahogy írtátok, ruhamennyiséghez mérten szárít. Ha kevés ruha van benne ennyi idő elég neki, de ha többet teszek bele akkor általában rászámol valamennyi plusz időt, de ha túl sokat számolt hozzá és kevesebb idő is elég akkor ahogy megfigyeltem magától csökkenti az időt. Köszönöm a tapasztalatokat! 😊
2021. máj. 26. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!