Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tschibo Cafissimohoz forró...

Tschibo Cafissimohoz forró csoki kapszula?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy Tschibo Cafissimo kapszulás kávéfőzőt, mert mindig nagyon tetszettek az ízesített kávéik. Bátyám viszont teljesen el volt keseredve, hogy ehhez nem kapni forró csokit, ő pedig olyat szeretett volna. Engem csak a kávé hat meg, a forró csokik nem, de kicsit furdal a lelkiismeretem, mert vehettem volna olyat is, amibe mindenféle cucc jó, de nem tudtam, hogy ő forró csokizna, nekem meg a tschibo ízesített kávéi tetszettek.:c

Tudtok olyan kapszulát, ami kompatibilis ezzel, és forró csokis? :c



2021. máj. 20. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, kérdezd meg/nézz utána az Ételek, italok kategóriában. Ott rendszeresen tárgyalják a kapszulás kávéfőzőket és a hozzájuk való kapszulákat. https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=k%C3%A1v%C3..
2021. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!