Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mini hűtő az alábbi paramétere...

Mini hűtő az alábbi paraméterekkel?

Figyelt kérdés

Olyan mini hűtőt keresek, amit 12V-ról és 230 V-ról is üzemeltethető, hűt 3-4 •Cra, nem túl nehéz, 15-30 literes, nem árt neki a sűrűbb ki be kapcsolás és max 40k.


Mit ajánlasz?


2021. máj. 31. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
"12V-ról és 230 V" hálózatról is és aksiról is menjen? azt egy 12v-os adapterrel lehetne megoldani pl, miért kapcsolgatod sűrűn ki és be?
2021. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
“ miért kapcsolgatod sűrűn ki és be?” mert miután használom a hotelben visszarakom a kocsiba ;)
2021. máj. 31. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen hihetetlen de az olcső hűtők nem valók semmire.

Amit hűtőtáskának is hivnak, az piszokul zabálja az akkumlátort és alig hűt . AZt hiszem a külső hőmérséklezthez képest 18 fokot tud nagysokára hűteni.

Na most ha van 32 fok van kinn akkor már csak 14 fokra megy le, ami szinte semmit nem ér, ez nem hűtés.

Én is vettem ilyet , de nme való semmire.

Aztán csak vettem egy kompresszoros hűtőt, ami már képes akár fagyasztani is és alig fogyaszt áramot, ami akkumlátornál nagyon sokat jelent.

Na de ennek meg az ára elég húzós, akkor én 150000-ért vettem most ez kb 180000 ft.

Bár ez nehezebb mint a hűtőtáska de megéri ha sokat kell ilyet használni.

Csak is kompresszorosat vegyél ha jót akarsz.

2021. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3, 180k-t tuti nem költök rá

De ettől függetlenül egy tipust mondhatnál, hogy megnézzem

2021. jún. 1. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok, pont ilyet vettem.

[link]

Vagy ez , de ki van fogyva most , ez 120000 ft.

[link]

2021. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!