Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » LUX D790 porszívó meghibásodás...

Vetti911 kérdése:

LUX D790 porszívó meghibásodás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy Lux D790 porszívónk, már régóta megvan de eddig még nem volt vele baj. Az utóbbi időben párszor előfordult, hogy használat közben leállt, viszont világított (pihentettük és utána működött). Legutoljára viszont használat közben újra kikapcsolt, de már nem is világított és azóta sem tudom bekapcsolni (ez két napja történt és még csak világítani sem világít, nem hogy még működjön is)

Szerintetek mi lehet a baj? Meg lehet oldani? Járt már így valaki? Hívjak ki szerelőt? Vegyek új porszívót?



2021. jún. 11. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
A túlmelegedés elleni védelem lehetett. Nézd meg nincs-e eldugulva a szívócső.
2021. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egy alapos takarítás kellene neki.

hogy világított? villogott?

2021. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A csőben nem találtam semmit, nem hiszem hogy el lenne dugulva. Amikor bedugom a konnektorban narancssárgán világít folyamatosan egy lámpa ez jelzi hogy áram alatt van. Viszont, ahogy írtam a legutolsó leállása óta hiába van bedugva nem világít az a kis lámpa, mintha nem is lenne áram alatt.
2021. jún. 11. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:
és a használati útmutatóból mit olvastál ki?
2021. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már régi ez a porszívó, itthon nincs meg. Online próbáltam megkeresni, de abban semmi használható nem volt.
2021. jún. 11. 23:08
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma szétszedtem, kitakarítottam, de továbbra sem működik
2021. jún. 12. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!