Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mikor kapcsolhatom be a mobil...

Mikor kapcsolhatom be a mobil klímát?

Figyelt kérdés
Vettem egy új mobil klímát, fektetve volt szállítva. Most hoztam haza 1 órája. Helyén van minden. De mikor üzemelhetem be? A hűtő közeg miatt.
2021. jún. 16. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Én várnék reggelig. De legalább 4-5 órát.

A használati nem ír róla?

2021. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem találtam róla semmit. Várok akkor vele, köszi.
2021. jún. 16. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:

jaja inkább várj vele!

Még az állítva szállított hűtőberendezékenkek is kell pár óra mire biztos nem teszed tönkre.

Ha fektetve szállították akkor annak én is adnék fél-egy napot.

Mondjuk a csomgoláson mi van feltüntetve? lehet fektetve szállítani?

2021. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A használatiban annyi van, hogy nem szabad működés közben megdönteni, szállítás esetében nincs ilyen pont. Várok akkor vele. Egy TOSOT klíma, R290 gázzal.
2021. jún. 16. 19:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Nos bekapcsoltam kb 1.5 órája, eddig minden ok, bár kis sercegő hangot ad ki magából, mint egy hűtőszekrény, de gondolom ez normális. Remélem nem lesz baj, viszont meglepő, hogy szinte mindenki fikázza, de nyitott ablak mellett is lehűti a szobát 24 fokra.
2021. jún. 17. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:

most már semmi baja nem lesz!

a sercegés normális - ahogy a hűtőszekrényeknél is. A hűtőközeg áramlását hallod.

én a hangja miatt szoktam fikázni... nekem volt, igaz 15 éve a tetőtéri szobámban és nem lehetett mellette semmit csinálni. Az irodámban is volt - 10 éve és az is olyan hangos volt, hogy a telefont sem hallottam.


milyen típusod van pontosan?

2021. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
TOSOT TPC07AM-K5NNA1A nekem csak könnyebb elalvás miatt kell, éjszaka úgyis nyitva van az ablak.
2021. jún. 17. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!