Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hol lehet kapni Alaska VCJ2200...

Hol lehet kapni Alaska VCJ2200 porszívóba Hepa szűrőt?

Figyelt kérdés
Egy éve vettem a Metroban egy ilyen porszívót. Ki szeretném cserélni a szűrőjét, de a neten nem találok sehol ilyen típusút.Valaki tudna segíteni, hogy melyik lenne még bele jó? Mert a régibe jó volt más típusnak is a porzsákja.
2010. aug. 26. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
HEPA szűrő...? biztos, hogy arra gondoltál...? Infúziós laboroknál használnak olyat a légtér csíramentesítésére...
2010. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi, lehet hogy nem pontosan írtam, de akkor nem csak én vagyok h...Ugyanis ilyeneket is hirdetnek porszívókhoz.(Egy egyszerű háztartási porszívóhoz) Az enyémnek is az van a használati útmutatójában, hogy HEPA-szűrő.Lehet, hogy ők sem tudják, hogy ez valami más:)
2010. aug. 26. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!