Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tényleg nehéz porzsák nélküli...

Tényleg nehéz porzsák nélküli porszívóba hepa filtert kapni?

Figyelt kérdés
Az egyik boltban Porzsák nélküli porszívókat néztünk, nagyon ajánlották, aztán egy másikban azt mondta az eladó, hogy olyat ne vegyünk, mert sehol nem lehet kapni hozzá utána hepa filtert. Nincs még kiválasztott márkánk, csak úgy általánosságban. Vidékiek vagyunk, légyszi ne azok írjanak, akiknek a pesti heperek közel vannak, és ott minden megkapható! Köszi
2008. júl. 17. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem valóban nem könnyű ilyet beszerezni...

Nekem hepa-s porszívóm van. 2 filtert adtak hozzá, 3-4 porszívózás után kimosom a filtert, és amíg szárad, használom a másikat. Két éve használom így egy kis lakásban. Elégedett vagyok vele, és örülök, hogy nem kell sűrűn boltba mennem, hogy porzsákra költsek. Nyilván a bolt érdeke is, hogy vegyenek utána porzsákot is tőlük.

2008. júl. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Electrolux terméket érdemes venni, a legtöbben ugyanaz a szabvány hepa szűrő van, amit utólag is lehet venni (hiszen régóta ugyanazt a szabványt gyártják) műszaki áruházakban, háztartási boltban. Nagyon széles az utángyártott kiegészítők palettája is ehhez a márkához!
2009. jan. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!