Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen márkájú hűtőszekrényt...

Milyen márkájú hűtőszekrényt vásároljak?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy milyen márkájú hűtőszekrényt érdemes vásárolni 200.000 forintig ami jó, minőségi és megbízható?


Siemens, Bosch, LG, Electrolux, Liebherr belépő modelljei közül?

Akinek van az alábbi márkákkal tapasztalata leírná. Köszönöm!



2021. júl. 3. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Bosch!


(Mondanám a Liebherrt is, de ugyanannyi pénzből Boschból nagyobb hűtőt tudsz venni!)

Az Elektroluxot meg nem is értem mit keres ebben a társaságban... Ezzel az erővel a Samsungot is odaírhattad volna.

2021. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

...bár így, hogy méretet nem írtál, elég érdekes válaszolni a kérdésre...

Mert ha az összeg fix, és bizonyos méret mindenképpen szükséges, akkor lehet, hogy mondjuk a bosch se fér bele az árba, és akkor indokolt az elektrolux.

2021. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
180-200 centi magas ami felül hűtő alul pedig fagyasztos.
2021. júl. 3. 20:29
 4/13 A kérdező kommentje:
Samsung, LG alacsonyabb kategóriát képvisel vagy kevésbé jók?
2021. júl. 3. 20:30
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk eddig csak Samsung hűtőnk volt, sosem volt problémánk vele, csak akkor kellett újat vennünk hogyha nagyobbat akartunk venni.
2021. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Kevés olyan háztartási nagygép van, aminél kevésbé számít a márka, mint a hűtők esetén, mert egyáltalán nem konzisztensek egy márkán belül a negatívumok, inkább konkrét modellekkel lehet megszívni. Életem legrosszabb hűtője Bosch volt, mások meg láthatóan nagyon szeretik.


A szempontok sorrendjében a leghalkabbat, legnagyobbat és olyat keress, ami az oldalán is inox, nem festett. 200-ba az utóbbi mondjuk nem hiszem, hogy be fog férni. Meg persze feltétlenül NoFrost legyen.


9 éve LG-hűtőm van, tökéletesen teszi a dolgát és nem hangos.

2021. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kevésbé jók, tehát alacsonyabb kategória.


Én 2 éve rendeztem be egy lakást, ötezer felhasználói véleményen vagyok túl kb minden háztartási gépből. :)

1-2 dolgot most már másképp csinálnék, és több Bosch gépet vennék (van néhány egyedi méretű, ezért előre kellett volna megtervezni...)


Hűtőből azelőtt Liebherrem volt, az volt a kiindulási alap, de brutális ára van egy nagyobb méretűnek.

Aztán jött a dilemma, és sok felhasználói vélemény után a Bosch hűtő.

Nem bántam meg.


Nem tudom, most árban hogy elérhető, mert minden drágul, nekem olyan, hogy külön szabályozható a hűtő és a fagyasztó, 2 külön hűtőkör van, no frost, multi airflow (belső légkeringetés) A++, automatikus leolvasztás, ujjlenyomat mentes inox...

2021. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Huhh, nagyon szépen köszönöm a sok hasznos választ!
2021. júl. 3. 21:12
 9/13 anonim ***** válasza:

LG no frost


Tökéletes!

2021. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2021. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!