Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen márkájú hűtőszekrényt...

Milyen márkájú hűtőszekrényt vásároljak?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy milyen márkájú hűtőszekrényt érdemes vásárolni 200.000 forintig ami jó, minőségi és megbízható?


Siemens, Bosch, LG, Electrolux, Liebherr belépő modelljei közül?

Akinek van az alábbi márkákkal tapasztalata leírná. Köszönöm!



2021. júl. 3. 20:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, hát mondjuk a bosch annyira azért nem halk (bár ez relatív, sok véleményt olvastam hangos samsungokról is)

de ez nálam nem szempont. A konyhában nem zavar, a szobába meg nem hallatszik be. Tipikus német, szóval biztos van nála szebb is :D

2021. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
LG hűtőt vettem nemrég,bár Boscht akartam csak máshogy alakult..Ez a 2 márka az amiért hajlandó vagyok pénzt kiadni.lg tévém már régóta van,szeretem ezt a márkát.
2021. júl. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tv-ből nekem is lg van, de háztartási gépből nem mertem olyat venni.

Vagy 20 évvel ezelőtt vettem lg mosógépet, ment 20 évig, ezért szintén lg-t akartam venni.

Hát végtelenül elgagyisodott, ócska anyaghasználat, összegányolt összeszerelés, kotyog, lötyög, olyan érzés, mint ami mindjárt széthullik. :(

2021. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!