Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Létezik elektromos, vezeték...

Kriszitna27 kérdése:

Létezik elektromos, vezeték nélküli hatékony csempetisztító?

Figyelt kérdés
Nem az olcsó semmire sem jó tv shopos változatra gondolok, hanem ami tényleg hatékony csempe és pl. kádtisztító. Hajolgatás és nyújtózkodás kizárva ezért godoltam rá hogy veszek olyat aminek esetleg nyele van, lehet bele önteni tisztítószert és csak végig kell huzogatni a csempén! Tudja valaki hogy létezik-e ilyen?!

2021. júl. 6. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi is kerestünk egy időben ilyet. Találtunk is egy jót, úgy hívják, hogy takarítónő. 5 ezerért kitakarította nálunk a komplett fürdőszobát. Szerencsére csak egyszer kellett hívni, most már le tudok hajolni. (Neked is műtötték egyébként a gerinced, azért kérdezed?)
2021. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szédülés miatt nem tudok, de ez sajnos hosszú távú, takarítónőt nem szeretnék mert nem csak egyszeri alkalomról lenne szó és nagyon drágák a takarítnők! Egyszer kitkarítattam az egész lakást, költözés előtt, teljesen üres volt, bútorozatlan, kb 90 négyzetméter és közel 100 ezer forintba került tisztítószerrel együtt, igaz ablakpucolás is benne volt, de soha többet nem hívok, nem tudnám kifizetni. Én is meg tudnám csinálni géppel ha nem kellene le-fel hajolgatni. nézegettem de nem találok olyat ami pl először lekeféli utána meg áttörli egy másik tartozékkal.
2021. júl. 6. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Gugolj le és akkor nem szédülsz.


Üdv, egy gerincmutott aki többször is takarított furdokadat és csempet :)

2021. júl. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!