Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan lehet összekötni a...

Hogyan lehet összekötni a mozi rendszert a smart tévével?

Figyelt kérdés
Van egy samsung series 5 full hd tévénk és van egy samsung házi mozink őssze kötöttük a hdm kábelel és optaki kábelünk is van viszont az adás nekünk mindig tévéről megy és kültéri beltéri antenánk van tipp hogy lehetne megoldani hogy működjőn?

2021. júl. 13. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Mi lenne a kérdés? Vagyis mi nem működik?

2021. júl. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elég zagyva a felvezetés.Próbáljátok újra fogalmazni a kérdést, hogy mi is megértsük !Több részre bontsátok fel a kérdezni valót, hogy tudjuk követni !Gyerünk essetek neki !
2021. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A tv-n olyan HDMI aljzatot kell használni, amihez oda van írva az ARC. Csak ott van hangkimenet.
2021. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tehát van egy samsung tévénk és egy házi mozink amit össze szereltünk hdm kábelel (az archoz)és nem müködött,majd azt olvastam a neten hogyha nem müködik venni kell egy optikai kábelt és azt is rá kötöttem be állitottam a tévén is hogy a házi mozi menjen és a házi mozin is de csak kép van hang nincs....az egyik ismerösöm szerint azért nem megy mert nekünk ilyen mindig tévé van rá kötve a tévére de én szerintem akkor is kellene müködnie mivel 2 hdm van a tévén az egyik arc hdm
2021. júl. 14. 08:36
 5/15 A kérdező kommentje:
És a házi mozit az hdm arcra csatlakoztattam
2021. júl. 14. 08:37
 6/15 A kérdező kommentje:

És nem tudom hogy esetleg az számít-e hogy csak 2 hangfal lett rá csatlakoztattva a tévére esetleg ez befolyásolhatja vagy 2 hangfalal is müködik?

A másik kérdésem meg az lenne hogy ugyebár amikor a házimozira rá csatlakoztassuk a hangfalakat akkor szín szerint kell?pl van nekünk piros végü kábel és azt a pirosba tesszük a zöldet a zöldhez?Azt lehetséges-e hogy máshova kellene csatlakoztatni?

2021. júl. 14. 08:40
 7/15 A kérdező kommentje:
Valaki vmi tipp?
2021. júl. 21. 15:20
 8/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Tkp mit szeretnél elérni?

TV adásnak a házimozira kapcsolásával nem tudsz 5+1 es hangot kapni, mert a TV eleve csak sztereóban működik. A TV-t eleve úgy alakították ki, hogy a TV hanggal ne tudjál barkácsolni. Ha beraksz egy DVD t akkor a házimozi átadja a képet a TV nek, a hangot pedig a saját hangrendszerrel működteti. Ez már lehet 5!1, vagy amid van kiépítve.

2021. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tehát semmikép nem lehet rá csatlakoztatni?
2021. júl. 22. 10:04
 10/15 A kérdező kommentje:

Kezdő vagyok nem nagyon értek hozzá ...a tévénk márkája samsung series 5 full hd tv a házimozi pedig samsung HT-D355/EN és rá kötöttem az ARC HDM-re a tévét és a házi mozit +optikai kábelt és be is állitottam de így sem jött át hang csak kép

A házimozira azokat a színes dugokat szín szerint dugtam be a pirosat a piros Front R-re a kéket a Surround L-re és arra lennék kíváncsi hogy egyáltalán jól kötöttem össze vagy hogy mit kell csinálni hogy müködjön a hang a házimoziról hozzá tenném hogy 2 HDM dugonk van a tévén az egyiken a mindig tévé megy nekünk ami BluePanther márkájú és egy ismerős azt állitja hogy a mindig tévé miatt nem müködik ...

2021. júl. 22. 10:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!