Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik mosógépet ajánlod és...

Melyik mosógépet ajánlod és miért azt? Melyik a jó minőségű, tartós, megbízható mosógép? Személyes tapasztalatok jöhetnek.

Figyelt kérdés
A felül- vagy az elöltöltős mosógép a jobb?

2021. júl. 19. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Nekem egyértelműen az előltöltős vált be. Régen volt egy felültöltősünk - soha többet! Ugrál, nem lehet a tetejére pakolni, a dob mellé belesik ez-az.....


Siemensünk van most, abszolút bevált.

2021. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Elöltöltős praktikusabb, a maiaknak pedig eléggé szélesre lehet nyitni az ajtaját, könnyű ki-,bepakolni. Nekem mosó-szárító Samsungom van, 6. éves, eddig nem látta szerelő (kopp-kopp)
2021. júl. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk samsung volt/van. 7-8 évente érdemes cserére számítani. (Legtöbb esetben a javítás költsége megközelíti vagy meghaladja egy új gép árát.) Jobb drágább márkáknál is lehet problémára számítani, nem kerüli el őket sem. pl Miele.
2021. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
LG van kb 6 éve, heti 5-6 adagot mos, kifogástalanul működik a mai napig.
2021. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Beko, amire van öt év gyári garancia. A neten vannak amúgy fórumtopikok, ahova eléggé hozzáértők írkálnak.
2021. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elöltöltős Miele gépem van, ami nem új, kb 5 éves és a ház előző tulaja hagyta itt. A költözés előtt egy szintén elöltöltős Electroluxot használtam, az szintén úgy 5 éves lehetett. Nekem az elöltöltős praktikusabb, szüleimnél felültöltős van és azt nem szeretem.
2021. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm mindenkinek! Részemről mindenkinek ment a zöld.
2021. júl. 20. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!