Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik kapszulás kávéfőzőt...

Melyik kapszulás kávéfőzőt ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Én nem kávézok nem szeretem a kávé erős ízét, viszont lattét, kapucsínót, tejes kávét, jeges kávét, ízesitett kávékat szívesen megiszom ezért gondolkodom egy kapszulás kávéfőzőn, viszont már Dunát lehet rekeszteni velük ezért nem tudom milyet válasszak... tchibo, nespresso és dolce gusto gépeket nézegettem, viszont többféle van mindből. Kérlek segítsetek érvekkel, ellenérvekkel és konkrét gép típusokkal.

2021. júl. 22. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképp Nespresso típusút fogok venni, és olyat is ajánlok, mert a legtöbb kávégyártó kapszulája azzal kompatibilis, így azzal elég széles körben rengeteg fajtát (márka és íz) megkóstolhatsz! Tchibo csak a sajátjával kompatibilis, Dolce Gusto és Tassimo típusúak is a sajátjukon kívül csak pár másik márkával! A kapszulák dobozán rajta is van, hogy melyik fajtájú géphez való.

Sok jó fajta gép van ma már olcsón is, ráadásul a legjobb márkákból (például DeLonghi, Krups). Végül ezeket szemeltem ki, mert vannak bennük vízkőmentesítő is, így nem kell megint azzal bajlódni, hogy mivel legyen tisztítva [ecet, vízkőoldó vegyszer] le van a gond! Igazából csak színbeli különbség van, piros vagy fehér.

[link]

Vagy van még egy univerzális gép is, ami 2 adapterrel Nespresso és Dolce Gusto típusú kapszulával is kompatibilis (meg porból eszpresszót is főz), de a Hauser márkában nem bízom annyira, hogy milyen minőségű, mennyire megbízható?

[link]

2021. júl. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Az ízlésednek megfelelő kávékhoz, én a Dolce Gusto Krups kávéfőző gépet ajánlom, mégpedig azért, mert nekik van többféle ízesített tejes kapszulájuk.
2021. júl. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Régen elvesztem a kapszula kompatibilitási hálóban. Mindenesetre egy Tchibo félét szoktam Nespresso gépben. Mitudom én már melyik.

Munkahelyen nespresso gép van (nem az irodai hanem a sima) csak a kapszuláért iszonyú pénzt kérnek így magamnak viszem a kapszulát.


Ez olyan mint a borotva hogy izé melyik fej is való hozzá?

Aztán a végén mindenféle borotva van már otthon csak a fejhez nem tartozik majd nyél.


Csak is az automata KV főzőt tudnám javasolni.

Pont olyan Kv -t csinál amilyet akarsz, hosszú távon olcsóbb és nem kell a kapszulákkal kínlódni.

Iszonyú kényelmes a kapszula valóban...


Ha még is kapszula akkor első körben meg kéne nézni melyik kapszulát fogod venni. Ahhoz vegyél gépet :)

Fordítva az lesz hogy ó az lenne jó csak nem olyan a gépünk :)

Vagy mindegyikből megveszed a legolcsóbbat aztán kész :D

2021. júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!