Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Konyhai robotgép vélemények?

Konyhai robotgép vélemények?

Figyelt kérdés

Anyósom 60.szülinapjára szeretnénk egy gépet, 30.000 ft körül néznénk.

Nem igen értek hozzájuk, Van tippetek,hogy milyet vegyünk, esetleg sajátotok, amivel meg vagytok elégedve?


2021. aug. 1. 14:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Biztos, hogy szüksége van rá ill. örülne neki, ki tudná használni?
2021. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

Első ne szórakozz!


Egy 60 éves még nem agyhalott.

Biztos, hogy örülne neki.


[link]


Erre gondoltál vagy ...


[link]


Egyébként tökmindegy!


Menj be a legközelebbi hipermarketbe és az elektronikai háztartási részlegen vegyél le egyet a polcról.

2021. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Bosch mum jó választás!
2021. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

Ilyesmi kivitelűt vennék, (nekem is ilyen van), mert a mixer része külön is használható.


[link]

2021. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én ezt nézegetem egy ideje, elég vonzó:

[link]

Jó nagy keverőtál, bivalyerős motor, mégsem kerül egy vagyonba, pedig azért a márka is egész jó! Bár a turmixgépünk eléggé határeset, de előtte a régi mikrónk is Clatronic volt, és 13 évig tökéletesen működött!

2021. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
#5-ös vagyok. Hozzátenném, részben értem, hogy mire gondol az #1-es! Nagynéném 69 éves, jól lát és hall, és elég modern (Facebook-ozik is meg minden), de konyhai gépeket abszolút nem szeret használni, habverőzik, meg még a tésztát is Ő maga gyúrja kézzel! Egyik lánya is hiába vett Neki évekkel ezelőtt karácsonyra robotgépet, azóta is csak ott áll a konyhaszekrényben használatlanul! Tehát előbb inkább tényleg ki kéne deríteni, hogy örülne-e neki!
2021. aug. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Én 62N vagyok, nemrég vettem magamnak KitchenAid-et. Ezt most nem azért írom, hogy a kérdezőnek ezt javasoljam, mert a megadott kerethez túl drága. DE! Miért gondoljátok, hogy egy hatvanéves már csak szötymörög a konyhában és a két kis kacsójával gyúrogatja a tésztát, meg hóna alá csapott nagy tálban kézi habverővel veri fel a tojásfehérjét...??? :-D :-D :-D
2021. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Bosch mum van nekem is. Az alapgépet megkapod 30 körül, aztán lehet hozzá egy halom tartozékot kapni. Nyilván nem kitchenaid minőség, de hétvégi főzésekhez teljesen jó. Kenyértésztát dagasztok vele főleg.
2021. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen a BOSCH jó. Mindenképpen azt javaslom hogy ismert márkából és használd ki a rá szánandó keretet, mert később jobban tudják majd értékelni. Nem mindegy mit kutyulnak vele. Ha kenyér tésztát akkor oda kell erő meg stabilitás mert megkínlódik vele a gép. Szóval ezért javaslom hogy használd ki a teljes rászánt pénzügyi keretet.
2021. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
9: és még az az előnye is megvan a BOSCH-nak, hogy elég sok kiegészítő kapható hozzá, amit a mama utólag is megvehet.
2021. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!