Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Konyhai robotgép vélemények?

Konyhai robotgép vélemények?

Figyelt kérdés

Anyósom 60.szülinapjára szeretnénk egy gépet, 30.000 ft körül néznénk.

Nem igen értek hozzájuk, Van tippetek,hogy milyet vegyünk, esetleg sajátotok, amivel meg vagytok elégedve?


2021. aug. 1. 14:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#5#6 vagyok. Kiskezitcsókolom, #7-es, tessék mégegyszer elolvasni, ez nekem nem gondolat, hanem tapasztalat, nagynéném tudná használni, csak NEM SZERETI a konyhai gépeket, és az ilyen hagyományos kézi megszokásról írtam, hogy én értem az #1-es feltevését!
2021. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

11. Es egyetlen nagyneniből extrapolalsz??


Több nagyit is ismerek akikne rengeteg ilyen konyhaivkütyüjük van és mindet hasznalják! Nos...?

2021. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én csak azt mondom, hogy ez szubjektív dolog, 60+ már eléggé megoszló korosztály, előbb utána kell járni a dolognak, nehogy pénzkidobás legyen!
2021. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Aki "nem szereti" arról hamar kiderül, hogy csak nem ismeri. A gépekkel rengeteg időt meg lehet spórolni. Aki egyszer ráérez, hogy a kakaós csiga kelt tésztája úgy is lehet könnyű és finom, hogy nem durran be az ember karja a 15 perces dagasztástól, soha nem akar többet kézzel maszatolni.
2021. aug. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, keresgélek akkor ezek között 😊

Amúgy igen, fogja használni, ő maga mondta még, hogy egyszer szeretne egyet.

Amúgy én se vennék csak úgy lutrira senkinek, ki tudja, ki mit szeret...

2021. aug. 3. 12:59
 16/18 anonim ***** válasza:
Azóta már biztos vettetek, de a 4-el értek egyet. Nagyon tetszenek ezek az új gépek, de már előre idegesítő, hogy olyan nagy és nem levehető a teteje mint a 4-es linkjében! Nektek ez nem hátulütője ezeknek az új gépeknek? Őszintén érdekel mert épp vásárlás előtt állok. Köszönöm!
2022. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Vettünk neki azóta igen, nagyon örült is neki, de még 1x sem használta.

Túl nagy, nem tudja hova tenni a panelkonyhában, ezért el van téve 😕

2022. jan. 28. 21:06
 18/18 anonim ***** válasza:
Tehát akkor nem levehető tetejűt választottatok!? Köszi a visszajelzést! 16
2022. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!