Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen márkájú kombinált...

Milyen márkájú kombinált hűtőszekrényt vegyek, ami nem jegesedik be sűrőn és 3 részes nagy mélyhűtő része legyen. Ariston, Fagor? Stb.

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 19:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Mindegyik hűtő (KIVÉTEL NÉLKÜL!) jegesedik, HA

-nem csukod be azonnal, miután betetted v. kivetted amit akartál;

-melegen teszel be valamit;

-sokszor van kinyitva, és a külső levegő (tele párával) túl sokszor jut be;

-valami nekiér a hátsó falhoz (legtöbben nem is gondolják);

-nem megfelelően van beállítva a hőmérséklet;


Szerintem vegyél olyan hűtőt, ami nem a legolcsóbb, eredendően a jobb anyagfelhasználásból, névből, energiabesorolásból. A vagy A+ megfelelő. Vigyázz, a mélyhűtő rész sok esetben külön energiabesorolást szokott kapni, ami olcsóbbaknál sokszor B vagy C! A szintek elválasztója ne rács legyen (milyen jó, könnyű tisztítani, mert keresztül esik a morzsa, de a funkcióját, miszerint minden emeletnek megvan a maga hőmérsékleti viszonya, ergo, minden emeleten mást kell/lehet tartani) hanem üveg, vagy műanyag.

Egy normális hűtő 80-100ezer HUF. Ez van. :(

2008. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindegyik jegesedik, a mienk NO FROST rendszerű, felül van a hűtőszekrény, alul a mélyhűtő rekeszek, soha nem jegesedik le! 10 éves!
2008. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Ja, és a márkája SIEMENS,ha már ez is kérdés volt.
2008. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Itt elolvashatod a lényegét:

[link]

2008. dec. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Én 3 éve vettem valami 110 ezer forintért egy LG GR-389SQF-et, ami levegőkeringetéses (Multi air flow), eddig még egyszer sem kellet leolvasztani! Tulajdonképpen nem is tud lefagyni, mert hideg levegő befúvással hűt.

Ilyen:

[link]

Olyat válassz, amin szerepel a No frost felirat.

2008. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

Na, ilyen sem volt még... 29 éve szerelek hűtőket, erre épül a jelenleg 39 főt foglalkoztató egész országra kiterjedő hűtőgépszerelő cégem, nem mellesleg két német iskolában tanítom azt, amiről véleményt írtam, és jelenleg a válaszom (első válaszoló) nem jelenik meg, mert nem hasznos... :)

Ez a jó ebben a rendszerben, hogy ha két három emberke úgy gondolja, hogy ő mindig paradicsomot tesz a hűtőbe, és neki nem fagy, mert rá van írva NO FROST, akkor az no frost és punktum.

2008. dec. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

Tudja egyébiránt itt egyikőtök is, hogy VALÓBAN hogyan működik egy mai processzor-vezérelt hűtőgép?

És a hideg levegő honnan lesz? Terem?

2008. dec. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

"Na, ilyen sem volt még... 29 éve szerelek..."


Üdv Kedves "Kolléga"!

Teljes mértékben egyetértek veled!

Sajnos itt azokat pontozzák le akik jó válaszokat adnak és alá is tudják támasztani a véleményüket.Akinek a kérdésére nem az általa elvárt válasz érkezik az lepontoz!

Én már sokszor voltam ilyen helyzetben. Először én is bosszankodtam, de most már nem érdekel.

2008. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2008. dec. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

@"Na, ilyen sem volt még... 29 éve szerelek..."

És

"Üdv Kedves "Kolléga"!"


Egy választ nem azért pontoznak le, mert nem szakszerű, hanem mert nem "Hasznos".


Ilyenkor a hasznos válasz kb. így néz ki:

X éve hűtőgépeket javítok, a tapasztalatok szerint az YZ márkával vannak az ügyfeleim a leginkább megelégedve.


Egyébként az én hűtőm is le szokott fagyni, na nem az, ami a konyhában van, mert arról még egyszer sem kellett jeget kaparni, (pedig a kölykök rendszeresen nyitva hagyják az ajtaját mikor jégkrémet vesznek ki) hanem az amit a garázsban használok nyáron sört hűteni! Az egy kb. 45-50 éves kilincses Szaratov. Ha bekapcsolom még a szomszédok is hallják, és Pakson riadót rendelnek el, mert "Z" energia osztályú. De ha feltekerem 2. fokozatra, akkor fagyasztóként működik.

:)

2008. dec. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!