Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Emag rendelés szállítási idő...

Emag rendelés szállítási idő kb mennyi?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt rendeltem egy mosógépet tőlük, melyet ki is fizettem azonnal. Szállítási időt tartják? Most azt írják, hogy várható szállítás 08.06-08.09, de a kifizetés óta a státusz nem változott. Van valakinek mostanában tapasztalata a fentiekre vonatkozóan?!
2021. aug. 4. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos az a tapasztalat, hogy a kiszállításon kívül, vannak más logisztikai események a háttérban, ami szervezést igényel. Hogy egy adott termék honnan fog hozzád kerülni, azt innen nem tudjuk. Általában központi raktárból szállítják ki, de előfordulhat, hogy egy másik üzletből szállítják át, stb.

Szóval nincs képlet a pontos időpot kiszámítására.

2021. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nagy háztartási gépek kiszállítása hoszabb mint a kis cuccoké... 3-4-5-6 munkanap is lehet simán. Nekem 1 hét alatt ért ki a 43 colos tv.
2021. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Végül 1 hét és egy nap volt. Szóval a várható szállítás ideje nem igazán stimmelt náluk:D De a lényeg, hogy megvan.
2021. aug. 13. 06:54
 4/4 anonim ***** válasza:

"a várható szállítás ideje nem igazán stimmelt "

Azt jelenti, hogy annyi időt mindenképpen igénybe vesz.

Ahogy már korábban is szó volt róla, attól függetlenül, hogy a vásárló kényelmesen tud pár kattintással rendelni, a nagygépeket azért nem lehet emailben ide-oda szállítani, személyzet is kell a mozgatásulhoz, stb. Plusz közbejön két hétvége, miegymás.

2021. aug. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!