Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A banggood-ról rendeltem egy...

Zsozso1359 kérdése:

A banggood-ról rendeltem egy telefont. Mennyi a szállítási idő kínából európába?

Figyelt kérdés
Eu priority line-nal rendeltem. A csomagnak van követési száma, én próbáltam is követni de azt írja hogy a csomagot még nem adták át a GLS-nek és feladó országnak Belgiumot írja. Tudom hogy egyszer egy európai raktárba szállítják ott átcsomagolják és csak aztán küldik el nekem. Múlt pénteken rendeltem meg szóval már hét napja. Kínából európába a szállítás kb. mennyi ideig tart? Normális ez az idő?

2020. nov. 6. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Kínából minimum 2 hét, de inkább 4, viszont a 6 se ritka. Bár a leggyengébb láncszem a Magyar Posta, ha a GLS fogja hozni Belgiumból, akkor várhatóan nem lesz 4 hét.
2020. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normál körülmények közt ~4 hét, de pandémiás időszakban nem hétben hanem hónapban mérik, plusz erre még rájön itthon +3hónap vámügyintézés...
2020. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60-80 nap normális, október után meg már jön a karácsonyi csúcs. Nekem a rekordom az november eleji rendelés január végi átvétellel, szintén telefon, és még vám is volt benne.
2020. nov. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Húsvéti ajándék lesz. ;)
2020. nov. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!