Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Légkeveréses sütőben több...

Légkeveréses sütőben több szinten isehet ugyanazt sütni és mindegyik szinten ugyanúgy át fog sülni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 19. 18:10
 1/4 Szirty ***** válasza:
100%
A légkeverés lényege éppen az hogy a sütőben a hőmérséklet lehetőleg egyenletes legyen.
2021. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

Ki kell próbálni, erre a választ mi nem tudjuk, mert sem típus sem tapasztalata nincs a felhasználok 99% az összes légkeveréses sütő hatásfokához.


Próbáld ki!

Honnan a f@s7ból kéne tudnunk?

2021. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Ha alsó, felső fűtőszálak vannak, hátul egy ventilátor, ami ezek melegét keveri, akkor nem. Ezt amúgy (hő)légkeverésnek nevezik.


Hőlégbefúvás esetén körfűtőszál van a ventilátor előtt, így lényegében hátulról nyomja be és keveri el a meleget a venti, ott elvileg lehet több szinten sütni.


Nekem az első típusúm van, ott pirításra használom a légkeverést - olykor praktikusabb a grillnél.

2021. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as! Most olyan sütőt nézek aminek a leírásában szerepel nedves hőlégbefúvás és hőlégkeverés funkció is. Ez akkor olyan mint amit a Kérdező kérdez? Vagy honnan tudom hogy körfűtőszálas-e? S az szerinted miért van, hogy ennek a típusnak bal oldalt van hátul a ventilátora? Bocsi ha off, de szerintem a Kérdezőt is érdekelheti. Engem most tuti.:)
2021. okt. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!