Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az albérletben igen jó minőség...

Az albérletben igen jó minőségű Indesit márkájú hűtőszekrény van, egy ideje mégis észrevettem, hogy nem olvasztódik le, elkezdett keményen jegesedni. Mitől lehet, mi a teendőm?

Figyelt kérdés

Természetesen szóltam a tulajnak, és figyelem a hűtőt, mert tegnap miután kicsit ki akartam szabadítani a jégtől, óvatosan, nem sikerült és kihúztam a konnektorból, leengedtem így kijött a sok jég.

A fagyasztó ajtajának a pereme szokott meleg lenni, amin csodálkoztam is, pedig redőnnyel elzárom a naptól is.

Miután végeztem, újra áram alá helyeztem és vagy máshonnan vagy a hűtőből nagy pattanást hallottam de remélem, nem onnan, hanem a szomszédtól, csak félek, nehogy én rontottam el valamit, amikor én próbáltam leszedni óvatosan a jeget. DE, a jegesedés kb. 1hónapja kezdődött és mindig vártam, hogy leolvasztja magától. kevés a cucc benne, a mélyhűtő üres. Így 3-os volt, most 2-esen van, de újra kihúztam, mert már látom hogy ebből jegesedés lesz. Az ajtók jól zárnak.



2021. aug. 29. 11:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!