Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógépbe véletlenül kézi...

Mosogatógépbe véletlenül kézi mosogató szert öntöttem az öblitő tartályba mi a teendő ez után?

Figyelt kérdés

2021. szept. 7. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mosd ki a tartályt vízzel, hogy túlcsorduljon és mosd ki belőle teljesen a mosogatószert. Ha az kész, akkor utána fel lehet tölteni rendes öblítővel.
2021. szept. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Lol. Hogy lehet összekeverni a kettőt?
2021. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 ugy h komába voltam még nem voltam magamnál és azt hittem öblitőt rakok bele és másnap felkeltem és mosogato szert lattam a mosogepnel ugye mert oda raktam és eszembe jutott hogy ezt ontottem bele
2021. szept. 7. 15:59
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Azzal is elmossa az edényeket, nem? Kicsit habzik, de a sok koszos edény majd feloldja a habot. Indítsd egy rövid programra és meglátod.

Ha szükséges, mosdd újra az edényeket egy újabb programmal, de figyelj mit töltesz bele.

2021. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Semmi esetre se indítsd be, NAGYON fog habzani. Általában ki lehet pattintani a tartályt vagy a fedelét és mosd ki.
2021. szept. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
kitrutyizod, majd ecettel semlegesítheted.
2021. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Azt tudtátok, ha Csernobilban grafit helyett ecet lett volna a moderátor, még ma is állna az erőmű? Annyira egy univerzális anyag. (qrvára nem jó semmire a vízkőoldáson és salátaönteten kívül)
2021. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
szőnyegtisztító gépbe is ecetet kell önteni 1 evőkanállal és tényleg nem fog habzani.
2021. szept. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#7 Akkor te nem nagyon szeretheted a savanyú főzelékeket, ha csak azokra jó neked az ecet, amiket megemlítettél. A főzelékek nem igazán jók citromlével, bár nem gyúrom agyagba azokat sem, akik citrommal ízesítik. Az ecet nagyon sok mindenre jó még, almaecet reflux ellen, az emésztés javítására, hűtésre, ecetes borogatásra, tojáshéj-puhításra, antibakteriális hatása miatt konyhai felületek, mint üvegkerámia sütőlapok, konyhaasztalok, szekrények, polcok, vágódeszkák, hűtőszekrények és fagyasztók belső-külső felületeinek, fém és kerámia felületű vízcsapok tisztítására és "csírátlanítására", a szőnyegek színeinek visszaélénkítésére...
2021. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
budipucolásra is jó, egy kis konyhasóval megtuningolva. sósav keletkezik.
2021. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!