Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szeretnék teljesen beépíthető...

Szidi723 kérdése:

Szeretnék teljesen beépíthető mosogatógépet vásárolni, de az üzletekbe mikor néztem kinyitáskor szinte mindegyiknek felcsapódik az ajtaja. Úgy marad csak lent ha kihúzom az alsó kosarat rá az ajtóra. Van olyan uj gép ami nem ilyen?

Figyelt kérdés

#beépíthető #Hütőajtó
2021. szept. 3. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mindegyik ilyen


te a gépet az üzletben simán próbálgatod, nálad meg fel lesz téve rá az 5-6kg-os előlap, ami ott tartja

2021. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, mindegyik ilyen, csak éppen a boltban még nincs beepitve, így nincs rajta a bútorlap az elején.
2021. szept. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok ha rajta lesz a bútorlap az elején a súly lent tartja az ajtót.
2021. szept. 4. 14:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem beépített Ikeás Medelstor mosogatógépem van és nem csapódik fel az ajtó hanem pont ott áll meg ameddig kinyitom. Azt nem tudom más márkánál is így van e, de valószínűleg igen a rászerelt előlap meg fogja makd gátolni, hogy felcsapódjon. Persze függ attól milyen vastag lesz és milyen anyagból.
2021. szept. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem beépített bosch van, szép finoman csukódik, vízszintesen és 45 fokban is megáll, ha elengedem.
2021. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miele beépített gépem van. Nem csapódik fel az ajtó. Úgy marad, ahogy kinyitom.
2021. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!