Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen gyártmány a legmegbízha...

Milyen gyártmány a legmegbízhatóbb mosogatógép közepes árkategóriában?

Figyelt kérdés
Mi a jobb: a Samsung, a Candy vagy a Siemens?

2021. szept. 14. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mosogató?

Nekem Siemens van háááátttt. Nagyon hisztis a sóra a mosogató szerre az öblítőre meg nem bírja ha közben kinyitogatod. Bedobsz még egy kést vagy tányért, az nem zavarná, de van hogy nem tetszik neki a nem kikövezett út és befejezi a mosogatást. Német minden jó és rossz tulajdonságával együtt. Nem bírja a kétes minőségű vegyszereket (annyit jelent hogy kb azonnal vékony matt vegyszer réteg ül ki minden gépben lévő edényen evőeszközön amit kizárólag csak súrolással lehet leszedni, sokadik mosogatás se szedi le), illetve a váratlan nem leprogramozott eseményeket. Olyan mint a Bosch mosógépünk. Megbántam mindkettőt. Drágák és sz@rok. Bár a Bosch porszívó és fúró gépem köszöni jól van, de nem mindenben jók ahogy azt a nevük sugallja.


Előtte HotPoint volt, az szebben mosogatott, bár a mostani se rossz ebből a szempontból.

Samsung csak Hűtőben és Mosógépben tette eddig tiszteletét, de mindkettőben nagyon jól szerepelt. Bosch fasorban sincs hozzá képest.


Candy ugye egy Olasz belépő szintű gyártó amit egy ideje a Whirpool megvett sajnos. Semmim nem volt eddig Candy úgy hogy nem tudom.

2021. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A Candyről sok rosszat hallani, régen nekem az volt, nem volt vele bajom, elég jól is mosogatott.

Most Electrolux van de a drágább kategória, viszont gondolom a némileg olcsóbbak, kisebbek, nem 3 szintesek is vannak ilyen jók.

2021. szept. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Mostanság sokfelé azt hallom, hogy a Bosch a legjobb.

Nekem Whirlpool van és a családban ketten is a Bosch-t használják, hát folyton panaszkodnak. Az enyémmel teljesen megvagyok elégedve.

Samsung az csak a hűtőm, az is tökéletes. A másik kettő az meg nincs és nem is volt eddig még a háztartásomban.


Őszintén nekem a Samsung, LG és a Whirlpool a favorit mindenből.

2021. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mosogatógépben majdnem hogy mindegy milyet veszel. Főleg ha beépíted. Mindegyik ugyanazt csinálja: forró víz és vegyszer. A mosógépnél már azért kicsit összetettebb a dolog.

Nekem egy Hotpoint van, tökéletesen teszi a dolgát. Minden csillog villog. A lényeg szerintem is, hogy minőségi szereket kell bele tenni.

2021. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Nekem Beko van, mukodik. Whirlpool volt előtte de örökké ment a pool funkciója elaztatott mindent :)


De a Bosch szerintem jó.

2021. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

Nekem 5 éve Bosch van, igaz nem a legolcsóbb noname tablettával használom, hanem finish-el. Hibátlan. Jó bele pakolni, 60 centis, 13 terítékes. Csak ajánlani tudom.

Havi 1x mindig kitakarítom a szűrőjét, sokat használjuk, heti 8-10 alkalom.

2021. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!