Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Automata kávéfőzőgép alsó...

Automata kávéfőzőgép alsó tárcája miért húzható ki, ill. ha igen, akkor mi akadályozza , hogy vissza kerüljön a helyére?

Figyelt kérdés

Delonghi Magnifica az automata kávéfőző gép.

Amit megfigyeltem,hogy a belső szerkezet alja akadályozza,hogy betoljam a helyére.



#delonghi magnetifica
2021. szept. 25. 09:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Miért nem! húzható ki?? Bocsánat téves a kérdés.
2021. szept. 25. 09:31
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyenünk van, gondolom a tiéd is fekete, nehogy lássál is valamit. :)


Simán és könnyen ki kell húzódnia. Vedd ki a vizesköcsögöt, és próbáld a fémrácsot helyre tenni, vagy kivenni. Az alsó trepninek ki kell jönnie a trutyitartóval együtt.

2021. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Resetelni kell szerintem. A kezelési útmutatóban nincs benne?
2021. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A gépkönyve egy kalap "kávézacc". Megnézem mit lehet azon elcseszni, de nekem még soha nem sikerült. Be se kapcsol, ha nincs a helyén minden vacka.
2021. szept. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem, semmi nincs ott ha minden jól van használva és asztallap van alatta.
2021. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, csak most néztem rá a válaszokra. Igazából már sejtem,hogy a belső részt amikor szétszereltem(csavaroztam, de tovább nem jutotta, így vissza is csavaroztam...szóval azt a kétoldali piros fülecskét összefogtam és kihúztam az egészet, mert ugye azt is karban kell tartani). De! Sajnos miután sikerült visszaillesztenem, csavaroznom, utána peregni kezdett az örőlt kávé valahonnan. Ez megy egy ideje. Most pedig alul akis korong beékelődött a sok kávéportól. Emiatt lent ragadt, vagy lejjebb esett. Szóval ezért jött ki már nehezen, de most a fekete tálcán lévő u rész már nem tud visszamenni a szerkezett alá pont a fent leírtak miatt. Szerencsés, aki nem járt még így. Nem kellett volna hozzányúlni,hogy ott is kitisztítsam, ahogy a gépkönyvben van...akkor most nem lenne ez a problémám. Az érdekelne,hogy csak én akartam azt a fekete rész ott szétszedni, vagy mások rutinszerűen szétszedik , kitizstítják és vissza?
2021. szept. 26. 19:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Rühellem, hogy fekete a tokja, mert semmit sem látni.

Szétcsavarozni semmit sem kell. Köcsögöt kiszeded, a dugattyút kiszeded az ajtómögül és kimosod, megszárítod. A gépből pedig kiporszívózod de ésszel a kávét. Fogkefe, kis drót is kellhet, de mindenekelőtt fény. Napfény és zseblámpa. A tiédet viszont jobb lenne bedobni a szervizbe, kifizeted a tanulópénzt, de megmarad a kávéfőződ.

2021. szept. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!