Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 1 éves Bosch hűtőszekrényem...

1 éves Bosch hűtőszekrényem ajtaja nem záródik be ha nem nyomom be erősen, kb.1 cm. Re nyitva marad. Nem akadályozza semmi, nem akad fent semmin, ötlet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy 3 éves Zanussim van. Az ajtó "küszöbénél" alul van egy lapka, ami kicsit kiemelkedik a síkból. Ez akadályozza meg, hogy véletlenül kinyíljon az ajtó. Nekem is kicsit határozottabban kell becsukni az ajtaját, mert különben picit nyitva marad.
2011. jún. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az nem nyílhatna ki, mert az aktón körbe van a gumiban mágnes, aminek oda kell húznia az ajtót.

A kértdezőnél meg tuti, hogy van valami, ami akadályozza, különben becsukodna teljesen.

2011. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem nyílhatna, de mégis.......Azért nem elektromágnes az a gumi,hogy "berántja" az ajtót :))
2011. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egy ismerősömnek ugyanilyen hűtője van,csak Siemens gyártmányú,annak az ajtaja is nyitva marad ha nem nyomja be az ajtót. Érdekes,az alsó ajtó ami a fagyasztóé,az becsukódik......

2011. jún. 10. 12:27
 5/6 hópari válasza:
Szia! Nem lehet, hogy nincs jól beállítva a hűtő? Úgy értem ha berakják a helyére, úgy szokták belőni a lábait vagy milye van neki,hogy az ajtó -ha nincs sarkig tárva- magától becsukódik. Nálunk becsukódik szép lassan, még véletlenül sem marad nyitva. Esetleg elmozdulhatott a hűtő, néha elég, ha csak neki támaszkodik valaki.
2011. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó választ is,erre nem is gondoltam,2 kicsi gyerekem van,nem kizárt hogy elmozdult a hűtő.


Szép napot,kellemes ünnepet!

2011. jún. 11. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!