Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen márka,szárítógépet...

Milyen márka,szárítógépet érdemes venni? Árban is elfogathatót

Figyelt kérdés
Szárítógép vásárlása elött állunk. BECOval szemezgetek,dicsérik.Bosch almárkának mondják. Hőszivattyúst nézünk. De a márka véleményekre,bevállt véleményekre kíváncsi lennék.Woorpullról sok a negatívum. Árban elfogadható kb 160ezerig.Igy néztük a Becot.
2021. okt. 4. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Beco? Mert B vel kezdődik a neve?

Mindegyik 10 éven belül cserés lesz. Beco is elmegy.

Bár eléggé távolkeleti párti lettem az évek folyamán. Samsung, LG... Mindenben. Szárítógépünk nincs nem szeretnénk, de Mosógép, mosogató, tűzhely mind volt német is. Hááááááátttttt. Nem vagyok elájulva. Működtek na az biztos.


Egyrészt nagyobb a hájp mint amit megérdemelnek, másrészt meg buták.

Be van drótozva egy folyamat és azt viszi véghez, Ha valami van áram szünet, az ember kinyitja ezt azt matat vagy a folyamatot nem robotként szeretnénk végig vinni akkor megkergülnek.

Samsungéknál gondolnak a hétköznapokra és hogy az ember nem robot. Inteligensek... Jobban alkalmazkodnak a mindenapokhoz.


Beko amúgy Török :)

Semmi közük a Bosch hoz. Németekhez annyi hogy Megvették a Grundig márkát.

2021. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Két éve vettem elektroluxot, nagyon meg vagyok vele elégedve. Akkor volt 160 ezer.
2021. okt. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért egy áramszünetet a legtöbb készülék túléli. Nekünk a mosogatógép ment, amikor bejött egy több órás áramszünet. Amikor visszajött, nem indult újra magától, csak csipogni kezdett, de megnyomtam a folytatást és folytatta. A mosógép, valószínűleg a szárítógép is (még nincs, mi is most akarunk venni, de megvárjuk a black fridayt, hátha lesz egy jó deal) lezár menet közben, nem tudod kinyitni. A mosogatógép meg egyszerűen leáll, ha kinyítod, ha bezárod meg folytatja. Ha megkettyen, akkor ott valami hiba van, például nekem a mosogatógép ha el van dugulva, egyszerűen kihagyja a mosást, rögtön az öblítésre ugrik, majd szárít és hibajelzés nélkül leáll, az edények koszosak maradnak. De ezt egyértelműen egy nem normális állapot okozza, a normál működést nem befolyásolja.
2021. okt. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nálunk is Samsung,LG a márka.

2tv Samsung/LG, hűtő Samsung,Porszívó Samsung,mosógép LG.

De a keret a szárítógépre 160ezer😕

2021. okt. 4. 11:57
 5/11 anonim ***** válasza:
2012ben használtan vettem egy akkor 6-7 éves Bosch gépet, azóta sincs sok baja
2021. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kell 20 évre venni gépet, mert ötévente kijönnek a kevesebbet fogyasztó, hatékonyabb, fejlettebb modellek. Ez már nem a cuclizmus, amikor négy generáción át rugdostak egy rakat szart, mert nem volt zsé újra, közben meg több szervizmatrica volt rajta, mint egy óvodás kisalbumban.

A Beco is teljesen jó rövid távra, ahogy a Vestel és hasonló török márkák amik egy az egyben megegyeznek a nagy márkákkal, pl Panasonic, Toshiba, AEG és rengeteg más ismert gép, amiknek megvették a licencét.

2021. okt. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
6, nem kell elektronikai hulladékot termelni
2021. okt. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#3 Hát mi most vettünk vacsi új Bosch mosógépet. Röviden tömören egy kalap sz@r. Áramszünettől meghülyül. 300k ért. jutányos volt. De hát Bosch mit vár az ember... Autó alkatrészben és elektronikában is csak fost gyártanak. Fúrógépem biztos azért jó mert nincs benne elektronika én mondom meg mit csináljon, mondjuk még fater vette van vagy 20 éves.


Ha nem nagyon koszos a ruha, nem izzadsz bele akkor elvan. Hja áram szünet ne legyen :)


Ezt leszámítva funkcionális...

2021. okt. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
175 ért már van Samsung
2021. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én megvettem régen 7 éve a legolcsóbb zanussi hoszivattyusat.


Még nincs baja, 2 gyerek mellett, az ajtaja már kicsit log de napi 1-2 alkalmat megy (napi 3 mosás az utóbbi pár év átlaga) szóval miért is lenne baja. 80ezer forint volt akkor.

2021. okt. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!