Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen okos termosztátot...

Milyen okos termosztátot ajánlanál FÉG gázkonvektorhoz?

Figyelt kérdés

Max 20000Ft

Lehetőleg fehér


2021. okt. 17. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan sorold fel hogy miket néztél ki 20 ezer alatt, majd véleményezzük.
2021. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na ez nekem új. Már van olyan konvektor, amit lehet külső termosztáttal vezérelni? Annak idején a Kvazár Plusz gázradiátorba nekem extraként kellett kérni egy mágnesszelepet, hogy lehessen termosztáttal vezérleni. Aztán került bele, amijük épp volt, szerintem a Kelendöldi hőerőmű felújításából maradhatott, mert brutálisan nagyot csattan, a másik lakásban a gázkazán szelepe tizedekkorát nem szól, de legalább húsz éve már hibátlanul működik.
2021. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De hogy válaszoljak is:

Ha helyben akarod sokat nyomkorászni, akkor valami Honeywell programozható, ha távvezérleni is akarod, akkor valamelyik Computherm okostermosztát.

Ha helyben nem akarsz semmit nyomkodni, mert elegendő ha telefonról tudod állítani, akkor egy ilyen termosztát:

[link]

egy ilyen hő- és páratartalommérővel kiegészítve:

[link]

2021. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!