Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogató gépet szeretnék...

Mosogató gépet szeretnék vásárolni a magassága max 71cm lehet?

Figyelt kérdés
Több oldalt néztem, de a magasságot nem lehet megadni. Olyan gépet találtam ami 60 cm és 8 terítékes, de ennél nagyobbat szeretnék. Sajnos a méret adott panel lakás + albérlet a konyhabútorba ez a max ami befér.

2021. okt. 31. 02:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Unalmamban keresgéltem egy kicsit, úgy néz ki be kell érned a 8 terítékessel, a 10 terítékesek már mind nagyobbak.
2021. okt. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még egy 9 terítékest találtam ami befér, de az ára duplája a 8 terítékesnek. Találtam 1-2 oldalt ahol írnak a mosógépekről ott vannak olyanok amit keresek, de a márkák számomra ismeretlenek, ha rákeresek a márkára és a típusra nem találok magyar weboldat se.
2021. nov. 1. 01:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogyhogy sehol nem lehet megadni??? Árukeresőben nézted? Ott minden méretet meg lehet adni, meg egyebeket is, köztük a terítékek számát is! Viszont max. 71 cm magassággal én is csak max. 8 terítékeset találtam, de ezekkel a feltételekkel csak összesen 5 darabot!

[link]

2021. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Néztem így, de csak azok vannak benne amiért az oldalak fizetnek. GODDESS, ETA, HYUNDAI márkákban is vannak kis mosogatógépek aminek itt nyoma sincsen pedig az alzán vannak fent.


De amúgy ilyesmi gépre gondolok mint az AEG F 84980 VI nem hiszem, hogy nem gyártanak hasonlókat.

[link]


Midea meg kifutott termék már csak ilyen noname boltokban van úgy láttam. Onnét meg nem rendelek, ha gond van akkor bukom a gép árát.

2021. nov. 4. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!