Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Megéri a szárítógép?

Megéri a szárítógép?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet hogy buta kérdés, de eddig nekünk még nem volt szárítógépünk és azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek megéri-e (szárítóköteles szárítással szemben)? Mi a véleményetek róluk? Ha kijön a ruha a szárítógépből könnyebb vasalni, van-e szükség még vasalásra, mint ha szárítókötélen száradt volna? Ha mosógépben használva volt öblítő, a szárítógépben nem szükséges semmit sem tenni? Egy modernebb középkategóriás gépen gondolkodtam.

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. nov. 23. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Szárítógépnél alap a vasalás. Emiatt szerintem értelme sincs, mert ha jól tereget az ember, akkor vasalni sem kellesz. Legfeljebb annyiból jó, hogyha SOS beesik egy gyorsmosás, mert a lakodalmas ruhát leették és pótolni sem lehet...
2021. nov. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
igen megéri. télen sem párásítja a lakást, gyorsabban száradnak a ruhák. télen van, hogy 3 nap kell mire megszáradnak a ruhák... ez meg töredéke alatt megszárítja. van amit vasalni sem kell a szárítógép után
2021. nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alain Delon ***** válasza:
82%
Esetleg elgondolkozhatsz egy párátlanítógépen is. Az ára töredéke egy szárítógépének, és kiszedi a levegőből a teregetéskor keletkező párát meg általában is tudod vele párátlanítani a lakást. Érdemes venni hozzá még egy páratartalommérőt is, hogy az mutassa, ha felment a páratartalom a lakásban.
2021. nov. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Életem egyik legjobb vétele volt, de hôszivattyúsat vegyél vagy legalább kondenzációst, légkivezetésest ne!


Vasalás nem alap, ha normálisan pakolsz bele ill. megfelelő programot választasz vasalni sem kell bizonyos dolgokat.


De nem minden alkalmas szárítógépes szárításra: pl elasztán tartalmú anyagok, farmer, csipke —- és bizonyos törölközők sem…


Én mostanában nem használok öblítőt, de régebben amikor mostam vele volt olyan, aminek elment az illata a szárítógépben.


A lakásod falai pedig meg fogják köszönni a szárítógép használatot.

2021. nov. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Az attól függ milyen a ruhatárad. Mert nem minden pakolható bele.

Ha egyszerű, hétköznapi ruháid vannak (farmer, póló, pulcsi), akkor megéri, de drágább, kényesebb anyagokat már nem tudsz benne szárítani.

Arra figyelj a vásárlásánál, hogy olyan készüléket válassz, aminél mindegyik programnál lehet állítani a szárítási szintet.

2021. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Meg. A terítés után is kell vasalni, szóval így legalább nem kell a házban tartani a száradó ruhákat. És gyors.
2021. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!