Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Leégett a porszívó motorja?

Leégett a porszívó motorja?

Figyelt kérdés
Ma elkezdtem porszívózni, kikapcsoltam a gépet átmentem egy másik helyiségbe, ott mikor bekacsoltam, már nagyon lassan indult el, és iszonyú hangja volt, mint egy traktornak, aztán nagyon intenzív büdős égett szagot éreztem, gyorsan kihúztam a konnektorból, és ezután láttam, hogy hátrafelé kiköpött egy csomó ilyen kis apró fekete törmelékdarabot. Még egyszer megpróbáltam beindítani, de ugyanaz a hang. Nő vagyok, tehát ne írjátok hogy itt ott szedjem szét és ezt azt nézzem meg, mert be tudom kapcsolni és ennyi. :D Csak az érdekel, hogy kb. mi lehet a baja, és hogy dobjam-e ki vagy érdemes elvinni szervízbe? 50 ezret nyilván nem költök rá, inkább veszek egy újat.

2021. nov. 25. 10:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel széttört a ventillátor és annak a darabjait köpte ki. Vidd szervizbe, lehet egy pár ezer forintos ventillátor cserével megúszod.
2021. nov. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De a diagnosztizásért is elkérnek vagy 10000-et nem? Utána ha megmondja, hogy 30-50 ezer a javítása, nem csináltatom meg, viszont akkor a 10 ezret is bukom. Érdemes ezzel vesződni így? Lehet jobban járok ha kidobom már most és újat veszek, nem?
2021. nov. 25. 10:36
 3/15 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen értékű a a porszívó. De pl. nekünk itt a szerviz ránéz és többnyire meg tudja mondani, mi a gond, 2 perc alatt ingyen.
2021. nov. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Arra van kitalálva minden hogy dobd ki vegyél másikat.


Drágább porszívónál megérheti a javítás.

2021. nov. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
70000 forint volt anno, viszont 9 éves, talán eljárt már felette az idő. Sokat nyúztam.
2021. nov. 25. 10:41
 6/15 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy hogy milyen típus, mert hiába volt drága ha egy szerelhetetlen "dobozban" van az egész. Akkor bizony vehetsz másikat, ha tetszik, ha nem!
2021. nov. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Philips FC 9174 a típusa, szerintem már nem gyártják, 2012-ben vettem.
2021. nov. 25. 11:13
 8/15 anonim ***** válasza:

#5 Akkor az most 100+ os porszívó.


Keresnék egy szervizt és felhívnám, és megkérdezném mi a szitu.

Miele, vagy Dyson azért megérheti megjavítani.

2021. nov. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem gyártják alkatrész van hozzá.
2021. nov. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mond semmit az, hogy 9 éves. Az én porszívóm 7 éves. Volt anno vagy 15 ezer. Már törött a torokcsöve és folyton kiesik, de amúgy működik. Csak a kora miatt nem törvényszerű, hogy ki kell dobni.
2021. nov. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!