Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik mosogatógèp tisztítót...

Melyik mosogatógèp tisztítót èrdemes venni?

Figyelt kérdés

2 fèlèt nèzegettem a Tescoban, egyik egy tablettához hasonlít, finish, be kell tenni a mosogatógèp aljába ès egy normál mosogatást kell indítani, feltöltve rendesen a gèpet...


A másik Somat, folyèkony gèl, ezt is mosogató aljába kell tenni, de ennèl üresjáratban kell programot indítani, tehát ez a megoldás költsègesebb...


Melyiket èrdemes megvenni, használni?


Havonta egyszer tisztítanám így a gèpet



#mosogatógèp tisztító
2021. nov. 28. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a DM sajátmárkás lötyijét használom. 300 valahány forint talán. Azt is üresen kell elindítani vele. Én is vettem ezeket a drágákat, de rájöttem hogy nem ér többet az olcsóbbaknál.
2021. nov. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az aldi lidlben is 600 körül van a dupla csomag flakonos cucc...


Amúgy kb felevente 1x használom, xe csak a lelkiismeretem megnyugtatasa miatt...😁 a gep magqtxis elmosogatja ui. a normal mosogatas alatt.

2021. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Somar vagy a finish tablettát ÉS folyadékot is.

Mind a kettőre szükséged lesz

2021. nov. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Minek??

2021. nov. 28. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rá. Én is a hétköznapokban a Jar tablettát használom, 2-3 havonta a DM lötyijét és kész.
2021. nov. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

“Minek??“


Tabletta gyorstakarîtàsra van, 10-12 mosàsonkènt nem àrt. Folyadèk meg nagytakarîtàsra, minden 30-35. mosásnàl.


A gèped ugyanis meglehetősen zsíros lesz, csak nem látod.

2021. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!