Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógépben nagyon érezni...

Mosogatógépben nagyon érezni a mosogatószer erős illatát. Mit tegyek, hogy ne lehessen érezni?

Figyelt kérdés
Finish sót, mosogatószert használok, de DM-es öblítőt. Ezek így együtt olyan büdösek hogy alig tudunk megmaradni a konyhában annyira erős a szaguk. Új a gépünk, nem takarítatlan gépszag hanem erős mosogatószerszag. Mit cseréljek és mire hogyan. Egyáltalán azt sem tudom hogy ez mennyire normális. A tányéroknak nincs olyan szaguk csak a műanyagoknak, de az nem vészes, ha lenyitom a gép fedelét fél napig terjeng a szag. Olvastam, hogy ennek semlegesítődnie kellene. Segítséget kérek légyszi!!!!!

2018. márc. 21. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi olyan tablettát használunk amit félbe tudunk törni, azzal is tökéletesen el tud mosogatni, és kétszer annyi ideig elég a tabletta.


Lehet kapni finishben is mosogatógép tisztító folyadékot, azt is rendszeresen használni kell a gépbe!

2018. márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ezeket a Finish cuccokat használom, semmi illat nincs

A DM-es öblítőt nem ismerem.

2018. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, hogy műanyagot ne is tegyél mosogatógépbe.
2018. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Van pár nagyobb edény ami betehető, rajta van az ábra, nincs gond. Az erős illat mérséklődött, mert kicsit feljebb vettem az öblítőszer adagolását, talán így semlegesítette azt a sok mosogatószert de még mindig nem vagyok kibékülve a szaggal. Lehet hogy ez másnak illat de nekem szag. Néztem már azt a finish olajszerű kb 3decis v fél literes lapos műanyagüveget, de lövésem sincs hogy azt hogy kell használni, majd rájövök. A szerelő szerint havonta egyszer nem árt egy olyat beletenni és megtisztítani vagy 20%os ecetet belenyomni és úgy átmosni, de még nem hazsnáljuk csak kb 2 hete.

Ja meg még karcolja a gép a vizespoharakat, holott géllel mosogat, nem tablettával, hát lassan minták vannak benne.:D És full tanácstalan vagyok ebben is hogy mi az ok mert mindenki azt mondja hogy géltől nem szokott karcosodni de nekünk igen.... És nem gagyi gépet vettünk hogy esetleg ez lenne az ok... úgyhogy minden tanács jól jön, mert nagyon ügyetlen vagyok a témában...

2018. márc. 26. 12:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Somat gél, Somat citrusos öblító, W5 sót, és W5 mosogatógép tisztítót használok. Semmi bajuk, szépek a poharak és aranydíszítéses tányérokat is beleteszem. Annak a Te gépednek más baja van, hidd el. Egyszer hoztak nekem is a meghibásodott előző gépem helyett egy másikat, annak a forgó lapátja hátul beleért sz üstrészbe. Úgy adták el 1. osztályúnak. Mivel tudtam annak szabadon kell pörögni, ezért mosogatott el csúnyán. Visszavitettem kicserélték másikra és lám, annak szabadon pörgött a karja, azóta is szépen mosogat. De aki nem tudja, mert nincs tapasztalata, simán elhiszi, hogy olyannak kell lenni. Biztos nem dobták ki a lapátelcsúszásos gépet, hanem továbbadták olyannak, aki járatlan ilyenben.
2018. ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!