Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet a baja a Electrolux...

Mi lehet a baja a Electrolux porszívónak?

Figyelt kérdés
Az idióta bátyám visszaköltözött hozzánk (Édesanyámmal élek, még egyetemre járok) kiporszívózta kocsiját, és persze cseszte kiüríteni miután használta pedig mondtam neki, tele volt sárral és víz folyt a tartályból, miután kitisztítottam mindent, kipróbáltam, nagyon fura hangja van a motornak, illetve gyengébben szív. Persze nem érdekli őt, miután említettem neki, játszotta a hülyét mintha nem ő csinálta volna. (Én vettem a porszívót 25 000 Ft volt).
2021. nov. 30. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs eldugulva valahol? Nézd meg a szűrőket is, vedd ki tisztítsd le. Amúgy meg autót vigye el olyan helyre ahol kimondottam autót lehet tisztítani. Egy háztartásbeli POR-szívó nem autót takarítani való.
2021. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most már egészen csoda porszívók vannak, amelyeknek a felépítését nem ismerem. Ha a készülék rendeltetésszerűen nem alkalmas víz felszívására ill. sehová nem kell bele vizet tölteni, akkor talán vizet szívott fel, ami egyelőre felmérhetetlen károkat okozhatott. Valóban ki kell szedni mindent belőle, ami nem odavaló és szétszedett állapotban pár napig hagyni kell kiszáradni. Ha kiszáradt, akkor lehet próbálkozni a bekapcsolással, de nem kell megijedni, ha leveri a biztosítékot vagy égett szagot áraszt. Ha víz került a motorba, akkor az okozhat rövidzárlatot a tekercselésben ill. a motorba került por, netán vizes por (sár) mechanikai szorulást okozhat a csapágyakban, a motor forgó- és állórésze között.
2021. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!