Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan tudom a fagyasztoladam...

Hogyan tudom a fagyasztoladam elrontani?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni egy uj fagyasztot, de felesegem meg nem akar amig a regi mukodik. Egy 20 eves lehel zanussi fagyasztoladam van. Hogyan tudnam gyorsan elrontani, hogy a felesegem ne jojjon ra a galadsagomra?

2021. dec. 11. 12:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
B+!Add nekem ingyen, nekem kell a kamrába.
2021. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehúzol a motornál egy sarut, vagy lehúzod az indító relét.

De ha az asszony fog ide írni, hogy mi lehet a baja a fagyasztóládának, mi úgyis megmondjuk neki hogy te voltál.

2021. dec. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem adhatom oda senkinek amig mukodik, de annyira regi mar, hogy nem illik az osszkepbe. Tehat valakinek valami otlete ? Gyorsan ki be kapcsolgattam de attol semmi baja nincs..
2021. dec. 11. 12:11
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha működik, ne tedd tönkre! Inkább add oda valakinek!

Ha a Zasszony nem érti meg, hogy szeretnél új ládát, akkor majd meg fogja érteni ha nem kap több pénzt fodrászra, meg kenceficékre.

2021. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Szirty ***** válasza:
100%
Ha az asszony tudja hogy nagyon szeretnél egy újat, ő meg nem engedi és a készülék hirtelen tönkremegy az nem lesz gyanús.
2021. dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Amit 2-ír az jó ötlet....köss ki (kihúzott állapotban) egy csatlakozót, egy polust valahol a gépben, majd vegyetek egy újat, ezt közben javítsd meg, és ajándékozd el "alkatrésznek" működve.
2021. dec. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz otlet, csak az a baj vele, hogy nem ertek a kabelekhez. Ezek nem forrasztva vannak? Ha esetleg kihiv egy szerelot, hogy nezze meg akkor o egybol megmondja, hogy mi a baja.
2021. dec. 11. 12:23
 8/18 anonim ***** válasza:
De miért akarod mindenáron lecserélni, hisz a mai hűtőládák sem néznek ki jobba mint húsz éve?
2021. dec. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Fagyasztoszekrenyt szeretnek, es azert mert nagyon jegesedik mar. A hutonkben levo fagyasztoban 0 jegesedes tapasztalhato es teljesen mas az ize a fagyasztott eteleknek is. Ezt csak ugy tudnam mondani, hogy atveszi a lada izet az elelmiszer. Hulyen hangzik de igy van.
2021. dec. 11. 12:43
 10/18 anonim ***** válasza:
Az a vicc, hogy ez a kérdés lehet viccesen van előadva, de nem is annyira vicc. A mi esetünkben hasonló van, a párom hűtője ugyan hűt, de havi szinten 4 centi jeget termel. Egy közel 30 éves Lehel. Én már olyan szívesen vennék egy újat, de ő ragaszkodik hozzá, mert az még jó. És már komolyan azon agyalok, hogyan lehet úgy tönkretenni, hogy ne működjön. Hiába olvasztom le 1-2 havonta, és mosom ki hipós-fertőtlenítős vízzel, én már a szagát sem bírom. De basszus, a hűtő lehet minket is túlél, mert igazából hűt...az hogy zabálja az áramot egy dolog, páromnak ez nem érv, mert szerinte annyival nem fogyaszthat többet. Szóval valszeg a hűtő marad. És megszokom a társaságát :D
2021. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!