Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nem működik a fagyasztóládánk....

Nem működik a fagyasztóládánk. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok, leállt a fagyasztóláda, kezd már olvadni, nem tudom mi lehet a baja. Eddig jól működött.

Férjem azt mondja vegyünk másikat, de én nem szeretnék... régi, de jó láda ez még. Meg lehet javítani? Nem lehet hogy csak egy vezeték csúszott ki valahol?



2021. dec. 11. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂
2021. dec. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez egyfajta beépített funkció a fagyasztóban, ha a kinti hőmérséklet fagypont alá csökken, akkor lekapcsol, és ki kell nyitni az ajtaját, hogy kintről menjen bele a hideg.
2021. dec. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Férjed rontotta el, itt kérdezte meg, hogy kell.
2021. dec. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jaj! 😂😂😂😂
2021. dec. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De lehet hogy egy vezeték csúszott ki valahol.
2021. dec. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#3 És persze a férj és a feleség pontosan ugyanazokat a kulcsszavakat adta meg, ugyanolyan sorrendben. :D


Kedves trollkérdező barátom, nem volt rossz próbálkozás, érdekes és hihető is a sztori. De máskor erre a részletre (kulcsszavak) figyelj oda, meg arra is, hogy ne 20 perc különbséggel írd ki a két kérdést!

#Trolltippek

2021. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2021. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Reméltem, hogy felfedezi valaki a kulcsszavak mítoszát :D Nem elcseszett trollpróbálkozás volt. Direkt próbáltam kicsi humort csempészni a mai ködös, taknyos napba. Sok-sok év év többtízezer válasz után úgy gondoltam megengedhetek magamnak egy ilyent. Úgy tűnik ezt a fajta humort a magadfajta besavanyodott emberek nem értik, nem értékelik. Ne haragudj 6-os hogy felbossantottalak ezzel a kérdéssel. Menj etesd meg a macskát.


A trollkodás a gyakorin nem itt kezdődik. Nézd meg az a nyomorultat aki azon kínódik már 2 napja, hogy vegyen-e ájfónt a fakenews-os hírek alapján vagy sem.

2021. dec. 11. 22:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Jó, akkor nem troll, hanem kamu kérdés, vagy nevezd, aminek akarod. A lényegen nem változtat, nem valós sztoriról van szó, így nem érdemes senkinek érdemben válaszolnia rá.

Amúgy engem véletlenül sem bosszantottál fel, és besavanyodott sem vagyok, köszönöm szépen, kedves bunkó kamukérdező.

2021. dec. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jajj'stenem de nehéz eset vagy. Mindenki kuncogott rajta egy jót, te meg itt kínlódsz... nem is értem hogy lehet valaki ennyire humortalan.
2021. dec. 11. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!