Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nyitva maradt a nofrostos...

Nyitva maradt a nofrostos hütőnk fagyasztójának az ajtaja legalább 18 órát. A hütőnek lesz baja?

Figyelt kérdés

A benne lévő dolgok nem érdekelnek. De már csak akkor vettem észre mikor elkezdett berregni a fagyasztórész hátul.

Bezártam vissza.

Kapcsolják ki, és "olvastam le"? Vagy mit tudok kezdeni vele?



2021. dec. 29. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Két okból sem kel leolvasztani: 1. 18 óra nyitva az elég olvadás volt neki, 2. a nofrostosakat nem kell leolvasztani.

Hagyd had üzemeljen, had hűtse le a belteret aztán meglátjuk. Szerintem nem lett baja. Ban a motorokon védőkapcsoló, ha nagyon melege lett volna a kompresszornak akkor leállítja magát.

2021. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
A hűtőnek (ha tényleg nem a benne lévők érdekelnek) akkor sem lesz baja ha egész évben nyitva hagyod az ajtaját!
2021. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
27%
Semmi baja se lesz nálunk a családban senki se csukja be, meg a fagyasztot se nemhogy a hűtőt így normális ha nyitva marad
2021. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!